This functionality is implemented using Javascript. It cannot work without it, etc...

Meist

Virtuaal.com tagab kindla teenuse

17 aastat kogemusi

Virtuaal.com on 2003 aastal tegevust alustanud 100% Eesti kapitalil põhinev äriühing. Oleme pühendunud ja sihikindlad, et pakkuda parimat teenust ja tuge kõikidele klientidele ning muuta teenuste kasutamine nii lihtsaks ning murevabaks kui vähegi võimalik.

Pakume mitmekesiseid Internetipõhiseid teenuseid. Meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on kodulehekülgede, e-posti aadresside ja erinevate rakenduste majutus nii virtuaal- kui ka privaatserverite näol ning domeenide registreerimine/haldamine. Oleme Eesti Inteneti SA poolt akrediteeritud registripidaja ja maailmas enim kasutatava serverite haldustarkvara cPaneli ametlik partner.

Üheks peamiseks eesmärgiks oleme seadnud võimalikult kvaliteetse klienditoe pakkumise. Üldjuhul vastame esitatud küsimusele või lahendame tekkinud probleemi juba loetud minutite jooksul – kaasa arvatud hilistel õhtutundidel ja puhkepäevadel. Arvame, et pikad ooteajad klienditoelt vastuse saamiseks on vastuvõetamatud ja seda ei näe Virtuaal.com-s kunagi, garanteeritud! Teame, et kui Teil on küsimus, soovite sellele kiiret ja konkreetset vastust. Tegeleme kõigi pöördumisetega alati täieliku pühendumisega.

Kvaliteetsed lahendused

See on lihtne idee, kuid paljud ei suuda seda ühel või teisel põhjusel teostada. Erinevalt paljudest konkurentidest ei müü me ennast “odava” hinna või “piiramatute” mahtudega, kuivõrd parima hinna ja kvaliteedi suhtega. Meie kasutatav riist- ja tarkvara baseerub maailma tipplahendustel, mis tagavad tõrgeteta töö.

  • Meie kasutatav riist- ja tarkvara baseerub maailma tipplahendustel, mis tagavad tõrgeteta töö.
  • Majutame oma servereid esmaklassilises A-kategooria andmekeskuses, millel on fiiberoptiline otseühendus Eesti Internetiliikluse keskusega TLLIX.
  • Virtuaalserverite haldusliidesena pakume maailma enimtunnustatud cPanel tarkvaral baseeruvat turvalist ja lihtsaltkasutavat lahendust.

Suurepärane toimimine!

Oleme uhked, et meie serveripark toimib stabiilselt ja pole ülekoormatud. Oleme paigaldanud kõikvõimalikke turvalisust tõstvaid ja parandavaid vahendid ning lahendusi takistamaks igat sorti rünnakud ning häkkimiste katsed juba eos. Võite kindel olla, et Teie kodulehekülg on pidevalt töökorras. Kõikide klientide andmetest teostame varukoopiaid. Elektrikatkestuste puhkudeks on kasutusel UPS akutoited ja lisaks ka võimsad elektrigeneraatorid.

Suurepärast toimivust illustreerib ka meie teenuste väga kõrgetasemeline käideldavus, mis on läbi aegade olnud 99,9% piires. Käideldavuse statistika on ka avalikult kõigile nähtav, avage aadress monitooring.virtuaal.com.

Aus suhtumine!

Ei mingeid peidetud tasusid – maksma peate ainult oma tellitud teenuste eest. Usume, et aus ja avatud suhtumine tagab usaldusväärsuse! Soovime, et Teie kogemus meiega oleks positiivne, pakume Teile parimat võimalikku teenust päevast-päeva, nädalast-nädalasse, aastast-aastasse. Oleme oma kvaliteedis nii kindlad, et pakume ka rahulolugarantiid.

Edukas Eesti ettevõte

Oleme saanud tunnustuse rahvusvahelise krediidiinformatsiooni ettevõtte Creditinfo Eesti AS poolt – viie majandusaasta jooksul on Virtuaal.com saavutanud järjepidevalt kõrge A-klassi krediidireitingu. Hea hea hinne näitab kvaliteeti: vaid 3.4% Eesti ettevõtetest omab stabiilselt kõrget reitingut.

 

 

 

Palun tutvuge meie osutatavate teenustega

Kuidas saame abiks olla?
Tutvuge meie teenustega ›