This functionality is implemented using Javascript. It cannot work without it, etc...

Meist

Virtuaal.com tagab kindla teenuse

21 aastat kogemusi

Oleme 2003 aastal tegevust alustanud 100% Eesti kapitalil põhinev äriühing, mille teenuseid kasutab igapäevaselt tuhandeid kliente üle maailma, kuid peamiselt oleme keskendunud kohalikule turule. Pikaajaline kogumus kinnitab meie pühendumist ja sihikindlust pakkumaks teenust ja tuge, mida kliendid väärivad ja väärtustavad. Oleme loonud keskkonnad, mis on mugavad ja lihtsasti kasutatavad ning tagame kindla toimiva teenuse.

Pakume mitmekesiseid teenuseid – peamiseks tegevusvaldkonnaks on kodulehekülgede, e-posti aadresside ja erinevate rakenduste majutamine virtuaalserverite näol ning samuti domeenide registreerimine. Oleme .ee, .eu ja .fi domeeniregistrite haldajate poolt tunnustatud ja akrediteeritud registripidaja ning maailmas enim kasutatava serverite haldustarkvara cPaneli ametlik partner. Samuti omame väikest rolli kogu maailma internetivõrgu toimivuses läbi RIPE liikmelisuse.

Üheks peamiseks eesmärgiks oleme seadnud võimalikult kvaliteetse klienditoe pakkumise. Üldjuhul vastame pöördumistele juba loetud minutite jooksul – kaasa arvatud hilistel õhtutundidel ja puhkepäevadel. Arvame, et pikad ooteajad klienditoelt vastuse saamiseks on vastuvõetamatud ja seda ei näe Virtuaal.com-s kunagi, garanteeritud! Teame, et kui tekib küsimus, soovitakse sellele kiiret ja konkreetset vastust. Tegeleme päringutega alati täieliku pühendumisega.

Kvaliteetsed lahendused

See on lihtne idee, kuid paljud ei suuda seda ühel või teisel põhjusel teostada. Erinevalt paljudest konkurentidest ei müü me ennast “odava” hinna või “piiramatute” mahtudega, kuivõrd parima hinna ja kvaliteedi suhtega.

  • Meie kasutatav riist- ja tarkvara baseerub maailma tipplahendustel, mis tagavad tõrgeteta toimimise.
  • Majutame oma infrastruktuuri esmaklassilises A-kategooria Tallinna andmekeskuses (CITIC Telecom CPC).
  • Virtuaalserverite haldusliidesena pakume maailma enimtunnustatud cPanel tarkvaral baseeruvat turvalist ja lihtsalt kasutatavat lahendust.

Suurepärane toimimine!

Oleme uhked, et meie serveripark toimib stabiilselt ja pole ülekoormatud. Kasutame erinevaid turvalisust tõstvaid ja parandavaid vahendeid ning lahendusi takistamaks igat sorti rünnakud ning häkkimiste katsed juba eos. Võib kindel olla, et meie juures majutatud kodulehekülg on pidevalt töökorras. Kõikide klientide andmetest teostame regulaarselt varukoopiaid ja kõik andmed on klientidele alati ka kättesaadavad. Elektrikatkestuste puhkudeks on kasutusel UPS akutoited ja lisaks ka võimsad elektrigeneraatorid.

Suurepärast toimivust illustreerib ka meie teenuste väga kõrgetasemeline käideldavus, mis on läbi aegade olnud 99,9% piires. Uptime statistika on ka avalikult kõigile nähtav aadressil monitooring.virtuaal.com.

Aus suhtumine!

Ei mingeid peidetud tasusid – maksma peab ainult tellitud teenuste eest. Usume, et aus ja avatud suhtumine tagab usaldusväärsuse! Soovime, et kogemus oleks positiivne, pakume parimat võimalikku teenust päevast-päeva, nädalast-nädalasse, aastast-aastasse. Oleme oma kvaliteedis nii kindlad, et pakume ka raha-tagasi rahulolugarantiid.

Edukas Eesti ettevõte

Oleme saanud tunnustuse rahvusvahelise krediidiinformatsiooni ettevõtte Creditinfo Eesti AS poolt – A-klassi krediidireiting. Hea hea hinne näitab kvaliteeti: vaid murdosa Eesti ettevõtetest omab stabiilselt kõrget reitingut. Samuti oleme tunnustatud Äripäeva infopanga poolt.

 

 

Palun tutvuge meie osutatavate teenustega

Kuidas saame abiks olla?
Tutvuge meie teenustega ›