This functionality is implemented using Javascript. It cannot work without it, etc...

Veebimajutus

Virtuaal.com virtuaalserver on kindel lahendus – kodulehekülje majutus, e-posti kasutamine, failide salvestamine ja kõik muu kaasnev.

 • Mitu domeeni ühe majutusega
 • Maailma enimtunnustatud haldusliides cPanel
 • Rahulolugarantii

tutvu lähemalt ›

Vali pakett

micro

kuutasu

2.49 2.08

telli ›
 • SSD salvestusmaht

  2 GB

 • domeenide arv

  1

 • tasuta SSL

  +

 • E-posti aadresse

  3

 • Jõudlus

  0.5x

II

kuutasu

9.99 8.33

telli ›
 • SSD salvestusmaht

  200 GB

 • domeenide arv

  piiramatult

 • tasuta SSL

  +

 • E-posti aadresse

  150

 • Jõudlus

  2.5x

III

kuutasu

24.99 20.83

telli ›
 • SSD salvestusmaht

  300 GB

 • domeenide arv

  piiramatult

 • tasuta SSL

  +

 • E-posti aadresse

  250

 • Jõudlus

  4.0x

Detailne võrdlustabel
Käibemaksuga 20% Arveldusperiood:

Virtuaal.com veebimajutus

Teenus koosneb virtuaalserveri teenuspaketist ja domeeninimest. Serveris on võimalik majutada oma kodulehekülge, kasutada e-posti, salvestada dokumente jpm. Võimaldame tasuta kodulehekülje loomist ja erinevate sisuhalduste, e-poodide ja teiste veebirakenduste ühe klikiga paigaldust. Enamike pakettidega saab ühe fikseeritud tasu eest majutada mitu erinevat domeeninime, mis kõik saavad omada erinevat sisu ja e-posti aadresse. Kasutame maailmas parimaks tunnustatud ja intuitiivset kasutajaliidest cPanel. Teenuste kasutamiseks ei pea olema IT-spetsialist või valdkonna asjatundja – loodud lahendused on lihtsasti ja arusaadavalt käsitletavad. Tagame töökindluse, turvalisuse ja kasutusmugavuse. Oleme veendunud, et pakume turu parimat teenust.

Paketid:

 • Teenuspakett micro on mõeldud vähenõudliku kasutaja jaoks, kes ei tarbi suuremat mahtu ega mitme domeeni tuge. Samas on teenus funktsionaalne, äärmiselt soodne ja alustamiseks sobiv lahendus.
 • Meie populaarseim teenuspakett I sisaldab endas kõike, mida keskmine kasutaja vajab. Jooksutada mitmeid kodulehekülgi, kasutada e-posti, tarbida kogu funktsionaalsust.
 • Nõudlikuma kasutaja jaoks, kes on välja kasvanud teenuspaketi I ressursside ja võimsuse raamidest, pakume pakette II ja III, mis on üldise funktsionaalsuse poolest sarnased teenuspaketiga I.

Tutvu pakettidega ülalt.

Märksõnad

 • cPanel haldusliides
 • Suurepärane ja tõestatud käideldavus
 • Innovatiivsed lahendused
 • Kvaliteetne taristu
 • Kõrgeim turvalisus
 • Stabiilne ja usaldusväärne teenus
 • Parim hinna ja kvaliteedi suhe
 • Tõhus klienditugi
 • Rahulolugarantii
 • Eelinstalleeritud skriptid
 • Kodumaine teenus

Võrdlus konkurentidega:

Tutvu võrdlustabeliga

Mitme domeeni majutus

Ühe kuutasu eest saab majutada mitmeid domeene, mis saavad omada eraldi kodulehekülgi ja e-posti aadresse. Säästa kulusid ja optimeeri haldust!

E-posti veebiliides

Ligipääs e-postile on tagatud igast maailmapunktist tänu praktilisele ja palju funktsionaalsut omavale veebiliidesele.

Usaldusväärsus

Oleme pühendunult ja edukalt tegelenud antud valdkonnaga juba viisteist aastat. Majutame üle seitsme tuhande domeeninime. Oleme oma ala tunnustatud spetsialistid.

Kiirus

Absoluutne tipptase. SSD RAID10 kettamassiivid. Supermicro serverid. Juniper võrgulülitid. Veebiserveri PHP mod_lsapi (Litespeed) tugi. PHP7

. MariaDB andmebaasimootor. Taristu, mida hoiame pidevalt uuendatuna.

Failide haldamine

Ligipääs failidele on tagatud mitmel moel – (S)FTP/SSH, veebipõhine failihaldus ja innovatiivne pilveketas, mille puhul virtuaalserver oleks nagu osa arvuti kõvakettast.

Haldusliides

Kasutame maailma parimaks peetavat cPanel haldusliidest, mis lisaks oma tervikfunktsionaalsusele eristub oma suurepärase kasutusmugavuse poolest – spetsialisti abi pole vaja! Teenus on hallatav ka mobiilirakenduse kaudu, saadaval nii Android kui iOS kasutajatele.

Mahud

Teenuspakettide salvestus- ja liiklusmahud rahuldavad ka kõige nõudlikumate kasutajate vajadusi. Vajadusel saab teenuspaketti alati iseteeninduse kaudu koheselt muuta. Virtuaalserverid on võimekad jookustama mahukaid infosüsteeme.

Rakenduste arendajatele

Vali endale meelepärane PHP versioon ja muuda seadistust – toetame palju versioone, sh uusimat 7.3. Saab luua nii MySQL kui ka PostgreSQL andmebaase. Pakume Ruby on Rails / Ruby Gems toetust. NodeJS. SSH ligipääs, CloudFlare tugi, GIT versioonihaldus, DNS kirjete seadistamine ja palju muud.

Tasuta SSL sertifikaat

Kõik domeenid saavad automaatselt Let’s Encrypt HTTPS toe, mis võimaldab krüpteerida ühenduse serveri ja kodulehekülgede külastajate vahel ja tagada lehekülje usaldusväärsus. Samuti tagab leheküljele parema leitavuse Google’i otsingusüsteemist.

CloudLinux

Virtuaalserver on oma olemuselt jagatud serveri keskkond, kus ühte füüsilist serverit kasutavad paljud kliendid. Selleks, et ühe kliendi tegevus või tegevusetus ei takistaks teiste samas serveris paiknevate klientide tööd, kasutame innovatiivset CloudLinux tehnoloogiat, mis aitab vältida taoliste olukordade tekkimist juba eos.

Monitooring

Kõiki meie teenuseid monitooritakse ööpäevaringselt ja aasta läbi. Kui mingil põhjusel peaks esinema katkestus, võite kindel olla, et oleme selle lahendamisega juba tegelemas. Kasutatavate serverite komponendid on dubleeritud ja kasutusel on kaugkonsoolid, mille abil on võimalik servereid monitoorida ja hallata isegi siis, kui need peaksid mingil põhjusel internetist kättesaamatuks jääma. Samuti on tagatud andmesideühendused.

Varundamine

Varukoopiaid luuakse igapäevaselt ja säilitame neid vähemalt kolme nädala jagu. Andmeid saab varukoopiatest vajadusel alati iseseisvalt cPaneli kaudu mugavalt taastada ja seda täiesti tasuta!

Viiruse- ja spämmitõrje

Kõik e-posti aadressid on tagatud laitmatult toimiva e-posti viiruse- ja spämmitõrjega, mille seadistust on võimalik soovi korral muuta. Samuti kontrollib pahavaraskänner ka kodulehekülgedega seotud andmeid.

CloudFlare

Kodulehekülgede kaitse ja kiirendamine – ülemaailmselt tunnustatud lahendus. Aktiveerimise võimalus otse meie haldusliidese kaudu.

Käideldavus

Oleme teenust osutanud viisteist aastat. Käideldavus (uptime) ehk aeg, mille jooksul on teenused toiminud, on läbi aegade 99.9%. See on suurepärane tulemus, mis ületab konkurentide omasid. Oleme sedavõrd kindlad on teenuste stabiilsuses, et pakume ka avalikku monitooringut, mis on kättesaadav aadressi monitooring.virtuaal.com vahendusel.

Täiendavad turvameetmed

Meie haldusliidesed on krüpteeritud liiklusega ja võimaldavad aktiveerida kaheastmelisi autentimisi. Kõik teenused on tagatud turvatud ühendustega. Majutatud faile saab hallata SFTP/SSH kaudu. Teenusserveritel on kasutusel erinevat sorti turvalisust tõstvaid ja parendavaid tarkvarasid – näiteks lisaks CloudLinuxile veel KernelCare, CageFS, ModSecurity, MySQL Governor jm. Turvalisus on meile prioriteediks.

Kirjeldus

Kõik meie kliendid saavad ligipääsu oma isiklikule virtuaalserveri haldusliidesele, kus on reaalajas võimalik luua e-posti aadresse, andmebaase, salvestada ja taastada varukoopiaid, installeerida veebiskipte, kontrollida kasutatud mahtusid, vaadata logisid ja teha palju muud. Meie poolt loodud lahedus baseerub maailmas enim hinnatud cPanel-i tarkvaral.

Proovi järele

Proovi järele – kasuta kasutajatunnust proov ja parooli kasutaja ning klikka siia haldusliidese avamiseks!

Kokkuvõte

Lihtsus cPanel on äärmiselt võimalusterohke, kuid erakordselt kergesti hallatav. Ka kogenematule kasutajale. On kasutatav ka mobiilirakenduse kaudu nii Android kui iOS kasutajatele.

Erinevate keelte tugi
Keskkonda on võimalik kasutada mitmes eri keeles.

Kodulehe haldamine
Tasuta kodulehekülje loomise võimalus. Veebirakenduste “ühe-klikiga” paigaldamine. Reaalajas nähtav kasutatud andmemahud, erinevad andmebaaside tööriistad, veebipõhine failihaldur. Lisaks veel näiteks veebiketta kasutamise võimalus, mille abil saab serveris asuvaid faile hallata justkui asuks need kasutaja enda arvutis.

E-post
Kolm suurepärast e-posti veebiliidest (RoundCube, Horde, SquirrelMail), mille vahel saab endale sobivaima valida. Teenusega kaasneb loomulikult ka tõhus viirusetõrje ja kindel spämmifilter. Lisaks veel automaatvastajad, edasisuunajad, mailinglistid, filtrite loomine, POP3(S)/IMAP(S) ja STMP(SSL) tugi ja ligipääs, DomainKeys, SPF kirjed.

Turvalisus
Tagavarakoopiate loomine, taastamine ja haldamine. Kataloogide parooliga kaitsmine. Külastajate IP-põhine blokeerimine. Paroolide vahetamise võimalus. Kaheastmeline autentimine.

Veebiskriptid
Enamike virtuaalserveri teenuspakettidega kaasneb võimalus kasutada eelinstalleeritud skripide tarkvara, mille abil saab kõigest ühe hiireklikiga installeerida erinevaid maailmas enim levinud vabavaralisi rakendusi. Foorumid, blogid, portaalid, sisuhaldussüsteemid, veebipoed, pildigaleriid, projektihaldused – kõige seda saate ilma täiendavata lisatasuta!

Statistika
Võimalus vaadata põhjalikku kodulehekülje külastatavuse statistikat (Webalizer, Awstats liidesed). Statistika päevade, nädalate ja kuude lõikes (näiteks külastajate arv, päringute arv, võtmesõnad, mille abil leiti Teie kodulehekülg otsingusüsteemidest jpm). Eraldi alam- ja lisadomeenide statistika. Võimalus alla laadida RAW logifaile ja tutvuda veateadete logiga. Viimaste külastajate andmed. Reaalajas nähtav andmeedastusmahtu kasutatavuse graafikud ja tabelid. Kodulehekülje koormusgraafikud.

Veebiarendus
Võimsad tööriistad veebiarendajatele nagu näiteks isiklikud vealehed, parooliga kaitstavad kataloogid, cron job-id, Apache direktiivid, phpMyAdmin ja phpPgAdmin andmebaaside haldusliidesed, Ruby on Rails haldamine jpm. Iga funktsiooni juurest leiab ka informatsiooni ja juhiseid selle kasutamise kohta.

Weebly veebiehitaja

Weebly veebiehitajaga lood profesionaalse koduleheküje ilma igasuguste tehniliste teadmisteta. Üle neljakümne miljoni ettevõtte on ülemaailmselt kasutamas Weebly teenuseid oma äri tarbeks.

Kuutasu kõigest alates 1.99 €.

Vaata lähemalt

Tasuta kodulehekülg

Site Publisher funktsionaalsus aitab iseseisvalt luua esmase lihtsa, kuid nägusa lehekülje. Saab valida erinevate kujundusmallide seast ja sisestada oma ettevõtte tutvustamiseks vajalik info. Lehekülg saab valmis loetud minutitega!

Eelinstalleeritud skriptid – automaatne paigaldamine ja haldamine

Meie veebimajutuse kasutajatel on võimalik erakordselt lihtsalt ja automatiseeritult paigaldada ja hallata ligi kahtesada erinevat veebirakendust – portaalid, sisuhaldussüsteemid, foorumid, e-poed, blogid, pildigaleriid, projektihaldused, kliendihaldussüsteemid ja palju palju muud, kõigest ühe kliki kaugusel.

Tehniliste küsimustega ei tule enam tegeleda ja saad säästa sadu ja isegi tuhandeid eurosid!

Funktsionaalsus sisaldab muuhulgas peale paigaldamist ka nende automatiseeritud uuendamist, varundamist (sh Dropbox), taastamist, importimist, kloonimist jm. Uuendused on saadaval reeglina juba järgneval päeval peale nende väljastamist rakenduste arendajate poolt. Väga tõhus!

Oled juba iseseisvalt paigaldanud mõne nimekirjas märgitud rakenduse? Saad ka selle importida ja seejärel kasutada kõiki eelinstalleeritud skriptide hüvesid.

Soovid rakenduse üle tuua mõne teise teenusepakkuja serverist? Ka see on võimalik! Kasutad WordPressi?

Palju õnne, oled hea valiku teinud – pakume lisaks WP enda uuendustele ka seotud lisamoodulite ja kujunduste automaatiseeritud uuendamist.

Enam lihtsamat meetodit ei eksiteeri!

Rahulolugarantii

Oleme sedavõrd kindlad oma teenuses, et pakume virtuaalserveri teenuspakettidega liitujatele 30 päeva pikkust kogu raha tagastamise võimalust.

Garantiiperioodi alguseks loetakse kliendi virtuaalserveri konto ülesseadmist ja vajaliku informatsiooni edastamist kliendi e-posti kontaktaadressile ning lõpuks 30 päeva möödumist. Kliendil on õigus lõpetada sõlmitud leping ja nõuda kogu raha tagastamist, saates Virtuaal.com klienditeenindusele kirja vastava avaldusega 30 päeva jooksul peale konto ülesseadmist. Avalduse käsitlemisel lõpetatakse teenus ja tagastatakse tasutud veebimajutuse summa. Märkused: Tasud ei kuulu tagastamisele juhul kui klient on rikkunud sõlmitud lepingu tingimusi. Samuti ei kuulu tagastamisele kolmandatelt osapooltelt sisseostetavate teenuste tasud (nt domeenide ja sertifikaatide registreerimistasud).

1. Usaldusväärsus

Virtuaal.com teenuseid kasutab tuhandeid ettevõtteid ja organisatsioone nii kodu- kui välismaalt. Alustasime tegevust 2003. aastal ja oleme spetsialiseerunud ainult ühele alale – veebimajutuse osutamisele. Virtuaal.com on 100% Eesti kapitalil põhinev jätkusuutlik äriühing.

2. Aus suhtumine

Serverite töövõime ehk käideldavuse statistika on avalik. Õigeaegne ja korrektne teavitamine planeeritavatest hooldustöödest ja võimalikest riketest on tagatud. Kõik välja toodud hinnad on lõplikud, neile ei lisandu peidetud lisatasusid.

3. Parim hinna ja kvaliteedi suhe

Virtuaal.com teenuseid kasutades säästad raha, kaotamata selle arvel kvaliteedis. Äriplaan näeb ette ainult kõrgkvaliteetset teenust reaalse hinnataseme juures. Virtuaalserveri teenuspakettide hinnad algavad juba veidi enam kui kahest eurost kuus ja soodsaima micro teenuspaketi võimalustest piisab esmakasutajatele. Erirakenduste ja -lahenduste majutamiseks pakume virtuaalseid privaatserverid (pilveserver, VPS) ja privaatservereid. Virtuaal.com-i eelinstalleeritud skriptide abil on võimalik luua päris oma kodulehekülg ja seda täiesti tasuta. Pakutava funktsionaalsuse poolest oleme konkurentidest ees!

4. Rahulolugarantii

Meie veebimajutamise teenuseid võib riskivabalt proovida. Juhul kui tellija pole mingil põhjusel rahul, võib kolmekümne päeva jooksul peale liitumist saada tasutud raha tagasi.

5. Asjatundlik klienditeenindus

Juhul kui peaks esinema mõni tehniline probleem või vajatakse lihtsalt konsultatsiooni, võib kindel olla, et võttes ühendust Virtuaal.com klienditoega, saab konkreetsed vastused reeglina juba loetud minutite jooksul peale nende edastamist.

6. Kiire ja stabiilne toimivus

Serverid ja muud seadmed paiknevad Eesti parimas serverikeskuses (Linxtelecom) ja omavad fiiberoptilist otseühendust nii sideühenduse pakkujaga kui ka internetiliikluse keskusega TLLIX. Serverid on suure algustähega, kuna kasutame ainult maailma tippklassist riist- ning tarkvaralisi lahendusi, märksõnadeks Dell, SuperMicro, Cisco, Juniper ja cPanel. Kõikidest andmetest teostatakse tagavarakoopiaid – andmeid varundatakse nii reaalajas (dubleeritud kettamassiivid) kui ka eraldi varundusserveritele, mis on ka geograafiliselt hajutatud.

7. Tõestatud kindlustunne

Majutatav kodulehekülg ja seotud teenused on meie juures alati kättesaadavad – serverite keskmine käideldavus (uptime) on läbi aegade olnud tervelt 99,9%! See ei ole ainult meiepoolne lihtlabane väide, tegemist on tõestatud faktiga – monitooring on avalikult vaadeldav aadressil monitooring.virtuaal.com.

8. Praktiline haldusliides

Kõik virtuaalserveri paketid sisaldavad võimalust kasutada spetsiaalset haldusliidest cPanel, mille kaudu on väga lihtsalt võimalik kasutajatel endil hallata nii e-posti kontosid, alamdomeene, FTP kontosid, spämmifiltreid, andmebaase, logifaile kui ka vaadata väga põhjalikku külastatavuse statistikat, installeerida erinevaid veebirakendusi ja palju palju muud.

9. Viiruse- ning rämpspostitõrje

Praktiliselt kõik viirused ja enamik rämpskirju (spämmkirjad) tuvastatakse koheselt nende saabumisel meie e-posti serveritesse – nii ei pea kasutajad selle peale oma väärtuslikku aega kulutama. Samamoodi on klientide koduleheküljed kaitstud nakatunud ja ohtlike veebiskriptide eest. Pakume ka CloudLinux ja CloudFlare tuge.

10. Mida kliendid meist arvavad?

Oleme uhked, et kliendid meid nii kõrgelt hindavad. Praktiliselt kõik uued kliendid liituvad meiega juba olemasolevatelt kasutajatelt saadud soovituste põhjal. Oleme tänulikud igasuguse tagasiside eest!

Pakume enam

Oleme koostanud ülevaatliku tabeli, mille abil on võimalik tutvuda, et suudame pakkuda soodsama tasu eest nii funktsionaalsemat kui ka võimekamat teenust.

Tutvu võrdlustabeliga

Ümberkolimine

Hoiad oma kodulehekülge ja e-posti aadresseid mõne teise teenusepakkuja juures? Oled tutvunud meie osutatavate teenustega ja otsustanud ümber kolida? Ei tea, kuidas edasi toimida?  

Väga lihtne, tuleb läbida vaid mõned lihtsad toimingud:

 1. Alusta tellimuse vormistamisega.
 2. Oota meiepoolseid juhiseid, mis saadetakse määratud e-posti aadressile.
 3. Tõsta oma vajaminevad andmed eelmise teenusepakkuja juurest meie serverisse (failid, andmebaasid). Konsulteeri vajadusel oma kodulehekülge valmistaja/haldajaga või meie klienditoega (vaata infot ka alljärgnevalt).
 4. Loo serveri haldusliidese cPanel kaudu vajalikud e-posti kontod, alamdomeenid jmt
 5. Teavita oma eelmist teenusepakkujat ümberkolimisest.
 6. Oota, kuni domeen hakkab lahenduma Virtuaal.com serverist.

Kõik, nii lihtne see ongi! Liitu siit ›› Rahulolugarantii! Pea meeles, et juhul, kui mingil põhjusel ei jää rahule meie veebimajutamise teenusega, on 30 päeva jooksul õigus kogu oma tasutud raha tagasi saada! Kui tekib muresid kodulehe andmete ületoomisel, võta julgelt ühendust meie klienditeenindusega – võimalusel aitame! NB! Osade teenusepakkujate juurest saame andmed TASUTA ja terviklikult (sh e-mailid) üle tuua.  

Kodulehekülje andmete ja e-mailide ületoomine

Kodulehekülje ületoomisel on mitmeid erinevaid võimalusi. Enamasti teeb seda konkreetse lehekülje valmistaja või haldaja. Antud teenus on võimalik ka meie käest tellida ja juhul, kui eelmine teenusepakkuja kasutab cPaneli tarkvara, on teenus täiesti tasuta (ja saame siis üle tuua ka kõik andmed, sh e-mailid)! Kui kasutate oma kodulehekülje platvormina mõnda vabavaralist platvormi (näiteks WordPress, Joomla, Drupal vms), siis saab selle automaatselt üle tõsta ka kasutades meie fantastilist eelinstalleeritud skriptide funktsionaalsust. E-mailide ületoomisel saate lähtuda sellest juhendist. Soovitame kindlasti konsulteerida ka meie klienditoega – leiame sobilikuima lahenduse ja reeglina saame kolimisel ka abiks olla.

cPaneli kuvatõmmised.

Proovi cPanelit ise järgi. 

Valikulised lisateenused

Andmete taastamine cPaneli kaudu

0.00 /kord

Andmete taastamine klienditoe abil

20.00 /kord

Eraldi IP aadress

4.99 /kuu

Paketivahetus väiksema vastu

6.67 /kord

Eritellimustööd tööajal

41.67 /tund

Eritellimustööd töövälisel ajal

58.33 /tund

Kodulehekülje puhastamine pahavarast

58.29 /kord

E-mailide saatmise limiit +500 kirja /h

4.17 /kuu

Käibemaksuga 20%