This functionality is implemented using Javascript. It cannot work without it, etc...

Veebimajutus

Virtuaal.com on kindel koht – kodulehekülg, e-post ja kõik muu kaasnev. Kompromissitu kvaliteet.

 • Majuta mitmeid domeene ühe majutusega
 • Maailma enimtunnustatud haldusliides cPanel
 • Kiirem veebiserver LiteSpeed toega
 • Rahulolugarantii ja tasuta kolimisabi

tutvu lähemalt ›

Terviklahendused

micro

kuutasu

3.68 3.21

telli ›
 • Salvestusmaht

  2 GB

 • domeenide arv

  1

 • tasuta SSL (https)

  +

 • LiteSpeed + LSCache

  -

 • Jõudlus

  1x

II

kuutasu

18.02 15.71

telli ›
 • Salvestusmaht

  250 GB

 • domeenide arv

  piiramatult

 • tasuta SSL (https)

  +

 • LiteSpeed + LSCache

  +

 • Jõudlus

  5x

III

kuutasu

36.06 31.42

telli ›
 • Salvestusmaht

  500 GB

 • domeenide arv

  piiramatult

 • tasuta SSL (https)

  +

 • LiteSpeed + LSCache

  +

 • Jõudlus

  8x

>> Vaata detailset võrdlustabelit <<
Käibemaksuga 22% Arveldusperiood:

Virtuaal.com veebimajutus

Mida teenus võimaldab?

Loo ja majuta oma kodulehekülg, kasuta e-posti, halda dokumente jpm. Võimaldame tasuta kodulehekülje loomist ja erinevate sisuhalduste (WordPress, Drupal, Joomla jt), e-poodide (PrestaShop, Magento jt) ja teiste veebirakenduste ühe klikiga paigaldamist. Enamike pakettidega saab ühe fikseeritud tasu eest majutada mitu erinevat domeeninime, mis kõik saavad omada erinevat sisu ja e-posti aadresse. Kasutame maailmas parimaks tunnustatud ja intuitiivset kasutajaliidest cPanel.

Teenuste seadistamiseks ei pea olema IT-spetsialist või valdkonna asjatundja – loodud lahendused on lihtsasti ja arusaadavalt käsitletavad.

Tagame töökindluse, turvalisuse ja kasutusmugavuse. Oleme veendunud, et pakume turu parimat teenust.

Tutvu põhjalikumalt valides vasakust menüüst kirjeldusi.

Kasva koos meiega:

Kõiki tellitud teenuseid saab ühtselt ja mugavalt hallata iseteeninduse kaudu.

Ülevaade pakettidest:

 • Teenuspakett micro on mõeldud vähenõudliku kasutaja jaoks, kes ei tarbi suuremat mahtu ega vaja mitme domeeni tuge. Samas on teenus funktsionaalne, äärmiselt soodne ja alustamiseks igati sobilik lahendus.
 • Meie populaarseim teenuspakett I sisaldab endas kõike, mida 95% kasutajatest vajab. Saab soovi korral majutada mitmeid kodulehekülgi, kasutada e-posti, tarbida kogu funktsionaalsust.
 • Nõudlikuma kasutaja jaoks, kes on välja kasvanud teenuspaketi I ressursside ja võimekuse raamidest, pakume pakette II ja III, mis on üldise funktsionaalsuse poolest sarnased teenuspaketiga I.

Tutvu pakettidega ülalt.

Märksõnad

 • Turu parim cPanel haldusliides
 • Suurepärane ja tõestatud käideldavus
 • Kodumaine teenus, serverid Tallinnas
 • WordPress haldusliides WP Toolbox
 • Kiirem server Litespeed põhjal
 • Kvaliteetne ja ajakohane taristu
 • Kõrgeim tagatud turvalisus
 • Stabiilne ja usaldusväärne teenus
 • Parim hinna ja kvaliteedi suhe
 • Tõhus klienditugi
 • Rahulolugarantii

Võrdlus konkurentidega:

Oleme veendunud, et võimaldame enam kui teised on suutelised pakkuma.

Tutvu veebimajutajate võrdlustabeliga

Alternatiiv VPS-le:

Pakume sedavõrd rohkelt ressursse, et puudub vajadus VPS teenuse järele. Oleme saavutanud “Elastic Sites Provider” staatuse.

Elastic Site

Mitme domeeni majutus

Ühe kuutasu eest saab majutada mitmeid domeene, mis saavad omada eraldi kodulehekülgi ja e-posti aadresse. Säästa kulusid ja optimeeri haldust!

Efektiivne töö

Ligipääs e-postile on tagatud igast maailmapunktist tänu praktilisele ja mitmekesist funktsionaalsust omavale veebiliidesele.

Kasuta meeskonna vahel jagatud ühist kalendrit ja aadressiraamatut.

Usaldusväärsus

Oleme pühendunult ja edukalt tegelenud antud valdkonnaga juba üheksateist aastat. Majutame üle kaheksa tuhande domeeninime. Usalda oma ala tunnustatud spetsialiste.

Pakume kohalikku teenust peamiselt kohalikule tarbijale. Meie serveripark asub Tallinnas.

Oleme .ee, .eu ja .fi domeenide akrediteeritud registripidajaks. Oleme internetiregistri RIPE NCC liige.

Kiirus

Absoluutne tipptase. SSD ja NVMe RAID10 kettamassiivid. Supermicro serverid. Juniper võrgulülitid. Veebiserver LiteSpeed koos LSCache kiirendi toega. PHP8 + HTTP2/3 + QUIC. MariaDB andmebaasimootor. Taristu, mida hoiame pidevalt uuendatuna.

Leheküljed peavad avanema võimalikult väikese viivitusega. Aga lisaks kiirusele pakume meie ka kindlust, et seda jagub väga paljudele külastajatele. Meie enda kodulehekülg, Virtuaal.com, on majutatud tavapärasele virtuaalserverile – sama kiirust võid ka enda lehel oodata.

WordPress majutus

Paigalda ja halda WordPressi kodulehekülge seniolematul moel!

Eemaldame WordPressi haldamisest oletus- ja käsitöö. Meie pakutava WP Toolkit lahendusega, mis kaasneb kõigi majutuspakettidega, saad WordPressi ühtselt hallata, turvalisust kontrollida ja tõhustada, automatiseerida, kloonida (staging) ja varundada hõlpsalt kasutajasõbralikust keskkonnast. Ning loomulikult ka automaatselt paigaldada.

Andmete haldus

Ligipääs failidele on tagatud mitmel moel – (S)FTP, SSH, veebipõhine failihaldus ja innovatiivne pilveketas, mille puhul virtuaalserver oleks nagu osa arvuti kõvakettast. Eelpaigaldatud GIT versioonihalduse tarkvara.

Haldusliides

Kasutame maailma parimaks peetavat cPanel haldusliidest, mis lisaks oma tervikfunktsionaalsusele eristub oma suurepärase kasutusmugavuse poolest – spetsialisti abi pole vaja! Teenus on hallatav ka mobiilirakenduse kaudu – saadaval nii Android kui iOS kasutajatele.

Mahud

Teenuspakettide salvestus- ja liiklusmahud rahuldavad ka kõige nõudlikumate kasutajate vajadusi. Vajadusel saab teenuspaketti alati iseteeninduse kaudu koheselt muuta. Virtuaalserverid on võimekad jooksutama mahukaid infosüsteeme.

Rakenduste arendajatele

Vali endale meelepärane PHP versioon ja muuda seadistust – toetame palju versioone, sh uusimat 8.3. Koostöös LiteSpeed veebiserveri ja LSCache kiirendi, HTTP2/3, Botli, QUICK, TLS v1.3 tehnoloogiatega, pakume konkurentidest paremat kiirust kodulehekülgede avanemiseks. Lisaks Ruby on Rails, NodeJS ja Python projektide mugav haldus,  SSH ligipääs, GIT versioonihaldus otse cPanelist, DNS kirjete seadistamine ja palju muud.

Tasuta SSL sertifikaat

Kõik meie juures majutatud domeenid saavad automaatselt Let’s Encrypt HTTPS toe, mille abil krüpteeritakse ühendus serveri ja kodulehekülgede külastajate vahel ning see tagab lehekülje usaldusväärsuse. Samuti annab leheküljele parema leitavuse Google’i otsingusüsteemist.

HTTP > HTTPS automaatne ümbersuunamine.

CloudLinux

Virtuaalserver on oma olemuselt jagatud serveri keskkond, kus ühte füüsilist serverit kasutavad paljud kliendid. Selleks, et ühe kliendi tegevus või tegevusetus ei takistaks teiste samas serveris paiknevate klientide tööd, kasutame innovatiivset CloudLinux tehnoloogiat, mis aitab vältida taoliste olukordade tekkimist juba eos.

Imunify360

Rünnakud veebilehekülgede vastu on kahjuks igapäevane reaalsus. Imunify360 kaitseb reaalaajas erinevate keeruliste käitumismustrite analüüsiga. AI masinõppe tehnoloogia ja erinevad algoritmid tuvastavad rünnakud. Proaktiivne kaitse teostab vajadusel automatiseeritult puhastuse koos andmete taastamisega varundusest.

Monitooring

Kõiki meie teenuseid ja seadmeid jälgitakse ööpäevaringselt ja aasta läbi. Kui mingil põhjusel peaks esinema katkestus, võib kindel olla, et oleme selle lahendamisega juba tegelemas. Käideldavuse statistika on avalik.

Varundamine

Varukoopiad loome igapäevaselt ja säilitame neid vähemalt kolme nädala jagu. Andmeid saab vajadusel alati iseseisvalt cPaneli kaudu mugavalt taastada ja seda täiesti tasuta!

Viiruse- ja spämmitõrje

Kõik e-posti aadressid on tagatud laitmatult toimiva e-posti viiruse- ja spämmitõrjega, mille seadistust ja ka eraldi filtreid on võimalik soovi korral hallata. Samuti kontrollib pahavaraskänner ka kodulehekülgedega seotud andmeid.

Käideldavus

Oleme teenust osutanud üheksateist aastat. Käideldavus (uptime) ehk aeg, mille jooksul on teenused toiminud, on läbi aegade 99.9%. See on suurepärane tulemus, mis ületab konkurentide omasid. Oleme sedavõrd kindlad teenuste stabiilsuses, et pakume ka avalikku monitooringut, mis on kättesaadav aadressi monitooring.virtuaal.com vahendusel. Mitte ükski teine teenusepakkuja ei julge selliseid andmeid avalikult näidata!

Täiendavad turvameetmed

Meie haldusliidesed on krüpteeritud liiklusega ja võimaldavad aktiveerida kaheastmelisi autentimisi. Kõik teenused on tagatud turvatud ühendustega. Majutatud faile saab hallata SFTP/SSH kaudu. Teenusserveritel on kasutusel erinevat sorti turvalisust tõstvaid ja parendavaid tarkvarasid – näiteks lisaks CloudLinuxile veel KernelCare, CageFS, ModSecurity, MySQL Governor, Imunify360 jm. Turvalisus on meile prioriteediks.

Kirjeldus

Kõik meie kliendid saavad ligipääsu oma isiklikule virtuaalserveri haldusliidesele, kus on reaalajas võimalik luua e-posti aadresse, andmebaase, salvestada ja taastada varukoopiaid, installeerida veebiskipte, kontrollida kasutatud mahtusid, vaadata logisid ja teha palju muud. Meie poolt loodud lahedus baseerub maailmas enim hinnatud cPanel-i tarkvaral.

Proovi järele

Proovi järele – kasuta kasutajatunnust proov ja parooli kasutaja ning klikka siia haldusliidese avamiseks!

Kokkuvõte

Lihtsus cPanel on äärmiselt võimalusterohke, kuid erakordselt kergesti hallatav. Ka kogenematule kasutajale. On kasutatav ka mobiilirakenduse kaudu nii Android kui iOS kasutajatele.

Erinevate keelte tugi
Keskkonda on võimalik kasutada mitmes eri keeles.

Kodulehe haldamine
Tasuta kodulehekülje loomise võimalus. Veebirakenduste “ühe-klikiga” paigaldamine. Ülevaade kasutatud mahtudest, erinevad andmebaaside tööriistad, veebipõhine failihaldur. Lisaks veel näiteks veebiketta kasutamise võimalus, mille abil saab serveris asuvaid faile hallata justkui asuks need kasutaja enda arvutis. PHP versiooni ja seadistuse muutmise võimalus. LiteSpeed Cache kiirendusmooduli tugi.

E-post
Kaks suurepärast e-posti veebiliidest (RoundCube, Horde), mille vahel saab endale sobivaima valida. Teenusega kaasneb loomulikult ka seadistatav ja tõhus viirusetõrje koos kindla spämmifilteriga. Lisaks veel automaatvastajad, edasisuunajad, mailinglistid, arhiveerimine, filtrite loomine, POP3(S)/IMAP(S) ja STMP(SSL) tugi ja ligipääs, DomainKeys, SPF kirjed ning meeskonnaga ühiselt jagatav kalender koos aadressiraamatuga.

Turvalisus
Tagavarakoopiate loomine, taastamine ja haldamine. Kataloogide parooliga kaitsmine. Külastajate IP-põhine blokeerimine. Paroolide vahetamise võimalus. Kaheastmeline autentimine. SSL sertifikaatide haldus.

Veebiskriptid
Enamike virtuaalserveri teenuspakettidega kaasneb võimalus kasutada eelinstalleeritud skriptide tarkvara, mille abil saab kõigest ühe hiireklikiga installeerida erinevaid maailmas enim levinud vabavaralisi rakendusi. Sisuhaldussüsteemid, portaalid, veebipoed, pildigaleriid, projektihaldused – kõike seda saab ilma täiendavata lisatasuta!

Statistika
Võimalus vaadata põhjalikku kodulehekülje külastatavuse statistikat (Webalizer, Awstats liidesed). Statistika päevade, nädalate ja kuude lõikes (näiteks külastajate arv, päringute arv, võtmesõnad, mille abil leiti kodulehekülg otsingusüsteemidest jpm). Eraldi alam- ja lisadomeenide statistika. Võimalus alla laadida RAW logifaile ja tutvuda veateadete logiga. Viimaste külastajate andmed. Reaalajas nähtav andmeedastusmahtu kasutatavuse graafikud ja tabelid. Virtuaalserveri koormusgraafikud ja X-Ray jõudlustuvastus.

Veebiarendus
Lisaks kõigele eelnevale veel võimsad tööriistad veebiarendajatele nagu näiteks isiklikud vealehed, parooliga kaitstavad kataloogid, cron job-id, Apache direktiivid, phpMyAdmin ja phpPgAdmin andmebaaside haldusliidesed, Ruby on Rails, Node.JS , Python haldamine, GIT versioonihaldus. Cloudflare aktiveerimine,  jpm. Iga funktsiooni juurest leiab ka informatsiooni ja juhiseid selle kasutamise kohta.

WP Toolkit (Deluxe)

Paigalda ja halda WordPressi kodulehekülge seniolematul moel!

WP Toolkit Deluxe pakub WordPressi koos pistikprogrammide ja teemade haldamist, turvalisuse tõhustamist, automatiseerimist, kloonimist ja varundamist hõlpsalt kasutajasõbralikust keskkonnast.

Eemaldame WordPressi haldamisest oletus- ja käsitöö. Lisaks kõigele, mida ootad – alates lihtsast varundamisest ja taastamisest kuni otsingumootorite tegevuse halduseni, kaasnevad lisaks ka nutikad värskendused, olemasolevate veebisaitide kloonimine dubleerimiseks/testimiseks, ühe klõpsuga turvalisuse tugevdamine ja palju muud! Ning loomulikult ka WordPressi enda automaatne paigaldus.

WordPress Toolkit on saadaval kõigi meie virtuaalserveri teenuspakettidega ja Deluxe versioon on aasta lõpuni tasuta kasutatav!

Weebly veebiehitaja

Weebly veebiehitajaga lood professionaalse kodulehekülje ilma igasuguste tehniliste teadmisteta. Üle neljakümne miljoni ettevõtte on ülemaailmselt kasutamas Weebly teenuseid oma äri tarbeks.

Kuutasu kõigest alates 0.00 € (tasuta).

Eelinstalleeritud skriptid

Meie veebimajutuse kasutajatel on võimalik erakordselt lihtsalt ja automatiseeritult paigaldada ja hallata ligi kahtsada erinevat veebirakendust – portaalid, sisuhaldussüsteemid, e-poed, blogid, pildigaleriid, projektihaldused, kliendihaldussüsteemid ja palju palju muud, kõigest ühe kliki kaugusel.

WordPress, PrestaShop, Joomla, Drupal, Magento – kõigest mõned näited.

Tehniliste küsimustega ei tule enam tegeleda ja saad säästa sadu ja isegi tuhandeid eurosid.

Funktsionaalsus sisaldab muuhulgas peale paigaldamist ka nende automatiseeritud uuendamist, varundamist (sh Dropbox), taastamist, importimist, kloonimist jm. Uuendused on saadaval reeglina juba järgneval päeval peale nende väljastamist rakenduste arendajate poolt.

Väga tõhus!

Oled juba iseseisvalt paigaldanud mõne nimekirjas märgitud rakenduse? Saad ka selle importida ja seejärel kasutada kõiki eelinstalleeritud skriptide hüvesid.

Soovid rakenduse üle tuua mõne teise teenusepakkuja serverist? Ka see on võimalik.

Kasutad WordPressi?

Palju õnne, oled hea valiku teinud – pakume lisaks WP enda uuendustele ka seotud lisamoodulite ja kujunduste automatiseeritud uuendamist.

Enam lihtsamat meetodit ei eksisteeri!

Tasuta kodulehekülg

Site Publisher funktsionaalsus aitab iseseisvalt luua esmase lihtsa, kuid nägusa lehekülje. Saab valida erinevate kujundusmallide seast ja sisestada oma ettevõtte tutvustamiseks vajalik info. Lehekülg saab valmis loetud minutitega!

Rahulolugarantii

Oleme sedavõrd kindlad oma teenuses, et pakume virtuaalserveri teenuspakettidega liitujatele 30 päeva pikkust kogu raha tagastamise võimalust.

Garantiiperioodi alguseks loetakse kliendi virtuaalserveri konto ülesseadmist ja vajaliku informatsiooni edastamist kliendi e-posti kontaktaadressile ning lõpuks 30 päeva möödumist. Kliendil on õigus lõpetada sõlmitud leping ja nõuda kogu raha tagastamist, saates Virtuaal.com klienditeenindusele kirja vastava avaldusega 30 päeva jooksul peale konto ülesseadmist. Avalduse käsitlemisel lõpetatakse teenus ja tagastatakse tasutud veebimajutuse summa.

 

Märkused: Tasud ei kuulu tagastamisele juhul kui klient on rikkunud sõlmitud lepingu tingimusi. Samuti ei kuulu tagastamisele juba osutatud teenuste tasud (sh domeenide ja sertifikaatide tasud).

1. Usaldusväärsus

Virtuaal.com teenuseid kasutab ligi kaks ja pool tuhat ettevõtet ja organisatsiooni nii kodu- kui välismaalt. Alustasime tegevust 2003. aastal ja oleme spetsialiseerunud ainult ühele alale – veebimajutuse osutamisele. Virtuaal.com on 100% Eesti kapitalil põhinev jätkusuutlik äriühing.

2. Aus suhtumine

Serverite töövõime ehk käideldavuse statistika on avalik. Õigeaegne ja korrektne teavitamine planeeritavatest hooldustöödest ja võimalikest riketest on tagatud. Kõik välja toodud hinnad on lõplikud, neile ei lisandu peidetud lisatasusid.

3. Parim hinna ja kvaliteedi suhe

Virtuaal.com teenuseid kasutades säästad raha, kaotamata selle arvel kvaliteedis. Äriplaan näeb ette ainult kõrgkvaliteetset teenust reaalse hinnataseme juures. Virtuaalserveri teenuspakettide hinnad algavad juba veidi enam kui kahest eurost kuus ja soodsaima micro teenuspaketi võimalustest piisab esmakasutajatele. Erirakenduste ja -lahenduste majutamiseks pakume virtuaalseid privaatserverid (pilveserver, VPS) ja privaatservereid. Virtuaal.com-i WordPress Toolkit-i ja eelinstalleeritud skriptide abil on võimalik luua päris oma kodulehekülg ja seda täiesti tasuta. Pakutava funktsionaalsuse poolest oleme konkurentidest ees!

4. Rahulolugarantii

Meie veebimajutamise teenuseid võib riskivabalt proovida. Juhul kui tellija pole mingil põhjusel rahul, võib kolmekümne päeva jooksul peale liitumist saada tasutud raha tagasi.

5. Asjatundlik klienditeenindus

Juhul kui peaks esinema mõni tehniline probleem või vajatakse lihtsalt konsultatsiooni, võib kindel olla, et võttes ühendust Virtuaal.com klienditoega, saab konkreetsed vastused reeglina juba loetud minutite jooksul peale nende edastamist.

6. Kiire ja stabiilne toimivus

Serverid ja muud seadmed paiknevad Eesti ühes parimas serverikeskuses Tallinnas (CITIC Telecom CPC) ja omavad fiiberoptilist otseühendusi nii sideühenduse pakkuja kui ka riikliku internetiliikluse sõlmpunktiga RTIX. Serverid on suure algustähega, kuna kasutame ainult maailma tippklassist riist- ning tarkvaralisi lahendusi, märksõnadeks Dell, SuperMicro, Cisco, Juniper ja cPanel. Kõikidest andmetest teostatakse tagavarakoopiaid – andmeid varundatakse nii reaalajas (dubleeritud kettamassiivid) kui ka eraldi varundusserveritele, mis on ka geograafiliselt hajutatud.

7. Tõestatud kindlustunne

Majutatav kodulehekülg ja seotud teenused on meie juures alati kättesaadavad – serverite keskmine käideldavus (uptime) on läbi aegade olnud tervelt 99,9%! See ei ole ainult meiepoolne väide, tegemist on tõestatud faktiga – monitooring on avalikult vaadeldav aadressil monitooring.virtuaal.com.

8. Praktiline haldusliides

Kõik virtuaalserveri paketid sisaldavad võimalust kasutada spetsiaalset haldusliidest cPanel, mille kaudu on väga lihtsalt võimalik kasutajatel endil hallata nii e-posti kontosid, domeene, FTP kontosid, filtreid, andmebaase, logifaile kui ka vaadata väga põhjalikku külastatavuse statistikat, installeerida ja hallata erinevaid veebirakendusi, taastada varundusi ja palju muud.

9. Viiruse- ning rämpspostitõrje

Praktiliselt kõik viirused ja enamik rämpskirju (spämmkirjad) tuvastatakse koheselt nende saabumisel meie e-posti serveritesse – nii ei pea kasutajad selle peale oma väärtuslikku aega kulutama. Samamoodi on klientide koduleheküljed kaitstud nakatunud ja ohtlike veebiskriptide eest. Pakume ka CloudLinux ja CloudFlare’i tuge.

10. Mida kliendid meist arvavad?

Oleme uhked, et kliendid meid nii kõrgelt hindavad. Praktiliselt kõik uued kliendid liituvad meiega juba olemasolevatelt kasutajatelt saadud soovituste põhjal. Oleme tänulikud igasuguse tagasiside eest!

Pakume enam

Oleme koostanud ülevaatliku tabeli, mille abil on võimalik järeldusele jõuda, et suudame pakkuda soodsama tasu eest nii funktsionaalsemat kui ka võimekamat teenust.

Tutvu võrdlustabeliga

Ümberkolimine

Hoiad oma kodulehekülge ja e-posti aadresse mõne teise teenusepakkuja juures? Oled tutvunud meie osutatavate teenustega ja otsustanud ümber kolida? Ei tea, kuidas edasi toimida?

Väga lihtne,toimi järgnevalt:

Pakume tasuta kolimisabi!

 1. Alusta tellimuse vormistamisega ja tasu väljastatud arve.
 2. Oota meiepoolseid juhiseid teenuse kasutamiseks.
 3. Kui vajad kolimisabi, siis edasta meile eraldi teavitus.
 4. Kui ei vaja kolimisabi, siis tõsta oma vajaminevad andmed eelmise teenusepakkuja juurest meie serverisse (failid, andmebaasid) ja loo e-posti aadressid jms. Konsulteeri vajadusel oma kodulehekülge valmistaja/haldajaga.
 5. Teavita oma eelmist teenusepakkujat ümberkolimisest ja/või muuda domeeni nimeserverid meie omade vastu.
 6. Oota, kuni domeen hakkab lahenduma Virtuaal.com serverist.

Kõik, nii lihtne see ongi! Liitu siit ››

Kui vajad täiendavat konsultatsiooni, võta julgelt ühendust!

Rahulolugarantii! Pea meeles, et juhul, kui mingil põhjusel ei jää rahule meie veebimajutamise teenusega, on 30 päeva jooksul õigus kogu oma tasutud raha tagasi saada! Kui tekib muresid kodulehe andmete ületoomisel, võta julgelt ühendust meie klienditeenindusega – võimalusel aitame!

Kodulehekülje andmete ja e-mailide ületoomine iseseisvalt

Kodulehekülje ületoomisel on mitmeid erinevaid võimalusi. Enamasti teeb seda konkreetse lehekülje valmistaja või haldaja. Kui kasutate oma kodulehekülje platvormina mõnda vabavaralist platvormi (näiteks WordPress, Joomla, Drupal vms), siis saab selle automaatselt üle tõsta ka kasutades meie eelinstalleeritud skriptide funktsionaalsust.

E-mailide ületoomisel saate lähtuda sellest juhendist või kasutada meie kolimisabi, mille puhul tõstame kõik e-mailid automaatselt ümber.

Soovitame kindlasti konsulteerida ka meie klienditoega – leiame sobiliku lahenduse ja reeglina saame kolimisel ka abiks olla-

cPaneli kuvatõmmised.

Valikulised lisateenused

Andmete taastamine cPaneli kaudu

0.00 /kord

Andmete taastamine klienditoe abiga

25.00 /kord

Eraldi IP aadress

4.99 /kuu

Paketivahetus väiksema vastu

6.67 /kord

Eritellimustööd tööajal

60.00 /tund

Eritellimustööd töövälisel ajal

90.00 /tund

E-mailide saatmise limiit +500 kirja /h

4.17 /kuu

Täiendav inode maht 200000 paketile III

5.00 /kuu

Käibemaksuga 22%