This functionality is implemented using Javascript. It cannot work without it, etc...

Veebimajutus

Virtuaal.com on kindel koht – kodulehekülg, e-post ja kõik muu kaasnev. Kompromissitu kvaliteet.

 • Mitu domeeni ühe majutusega
 • Maailma enimtunnustatud haldusliides cPanel
 • Kiirem veebiserver LiteSpeed + LSCache + PHP8 toega
 • Rahulolugarantii ja tasuta kolimisabi

tutvu lähemalt ›

Terviklahendused

micro

kuutasu

2.99 2.49

telli ›
 • SSD salvestusmaht

  2 GB

 • domeenide arv

  1

 • tasuta SSL (https)

  +

 • LiteSpeed + LSCache

  -

 • Jõudlus

  1x

II

kuutasu

13.99 11.99

telli ›
 • SSD salvestusmaht

  250 GB

 • domeenide arv

  piiramatult

 • tasuta SSL (https)

  +

 • LiteSpeed + LSCache

  +

 • Jõudlus

  5x

III

kuutasu

29.99 25.99

telli ›
 • SSD salvestusmaht

  500 GB

 • domeenide arv

  piiramatult

 • tasuta SSL (https)

  +

 • LiteSpeed + LSCache

  +

 • Jõudlus

  8x

Vaata detailset võrdlustabelit
Käibemaksuga 20% Arveldusperiood:

Virtuaal.com veebimajutus

Mida teenus võimaldab?

Veebimajutusega saab luua oma valitud domeeniga seotud kodulehekülje ja e-posti aadressid. Ja seda kõike väga mugavalt ja kõigile arusaadavalt lihtsalt.

Loo ja majuta oma kodulehekülg, kasuta e-posti, salvesta dokumente jpm. Võimaldame tasuta kodulehekülje loomist ja erinevate sisuhalduste (WordPress, Drupal, Joomla jt), e-poodide (PrestaShop, Magento jt) ja teiste veebirakenduste ühe klikiga paigaldamist. Enamike pakettidega saab ühe fikseeritud tasu eest majutada mitu erinevat domeeninime, mis kõik saavad omada erinevat sisu ja e-posti aadresse. Kasutame maailmas parimaks tunnustatud ja intuitiivset kasutajaliidest cPanel.

Teenuste seadistamiseks ei pea olema IT-spetsialist või valdkonna asjatundja – loodud lahendused on lihtsasti ja arusaadavalt käsitletavad.

Tagame töökindluse, turvalisuse ja kasutusmugavuse. Oleme veendunud, et pakume turu parimat teenust.

Tutvu veel teenusega valides vasakust menüüst kirjeldusi.

Kasva koos meiega:

Kõiki tellitud teenuseid saab ühtselt ja mugavalt hallata iseteeninduse kaudu.

Veebimajutuse paketti saab vajadusel iseseisvalt vahetada.

Ülevaade pakettidest:

 • Teenuspakett micro on mõeldud vähenõudliku kasutaja jaoks, kes ei tarbi suuremat mahtu ega vaja mitme domeeni tuge. Samas on teenus funktsionaalne, äärmiselt soodne ja alustamiseks igati sobilik lahendus.
 • Meie populaarseim teenuspakett I sisaldab endas kõike, mida 95% kasutajatest vajab. Saab majutada vajadusel mitmeid kodulehekülgi, kasutada e-posti, tarbida kogu funktsionaalsust.
 • Nõudlikuma kasutaja jaoks, kes on välja kasvanud teenuspaketi I ressursside ja võimekuse raamidest, pakume pakette II ja III, mis on üldise funktsionaalsuse poolest sarnased teenuspaketiga I.

Tutvu pakettidega ülalt.

Märksõnad

 • cPanel haldusliides
 • Suurepärane ja tõestatud käideldavus
 • Innovatiivsed lahendused
 • Kvaliteetne taristu
 • Kõrgeim turvalisus
 • Stabiilne ja usaldusväärne teenus
 • Parim hinna ja kvaliteedi suhe
 • Tõhus klienditugi
 • Rahulolugarantii
 • Eelinstalleeritud skriptid
 • Tööriistad meeskonnatööks
 • Kodumaine teenus

Võrdlus konkurentidega:

Oleme veendunud, et võimaldame enam kui teised on suutelised pakkuma.

Tutvu veebimajutajate võrdlustabeliga

Alternatiiv VPS-le:

Pakume sedavõrd rohkelt ressursse, et puudub vajadus VPS teenuse järele. Oleme saavutanud “Elastic Sites Provider” staatuse.

Elastic Site

Mitme domeeni majutus

Ühe kuutasu eest saab majutada mitmeid domeene, mis saavad omada eraldi kodulehekülgi ja e-posti aadresse. Säästa kulusid ja optimeeri haldust!

Efektiivne töö

Ligipääs e-postile on tagatud igast maailmapunktist tänu praktilisele ja mitmekesist funktsionaalsust omavale veebiliidesele.

Meeskonna vahel jagatud ühine kalender ja aadressiraamat.

Usaldusväärsus

Oleme pühendunult ja edukalt tegelenud antud valdkonnaga juba kaheksateist aastat. Majutame üle kaheksa tuhande domeeninime. Usalda oma ala tunnustatud spetsialiste.

Pakume kohalikku teenust peamiselt kohalikule tarbijale. Meie serveripark asub Tallinnas.

Kiirus

Absoluutne tipptase. SSD ja NVMe RAID10 kettamassiivid. Supermicro serverid. Juniper võrgulülitid. Veebiserveri LiteSpeed+ LSCache kiirendi tugi. PHP8 + HTTP2/3 + QUIC. MariaDB andmebaasimootor. Taristu, mida hoiame pidevalt uuendatuna.

Lehekülged peavad avanema võimalikult väikese viivitusega (TTFB). Aga lisaks kiirusele pakume meie ka kindlust, et seda jagub väga paljudele külastajatele. Meie enda kodulehekülg, Virtuaal.com, on majutatud tavapärasele virtuaalserverile – sama kiirust võid ka enda lehele oodata.

Andmete haldus

Ligipääs failidele on tagatud mitmel moel – (S)FTP, SSH, veebipõhine failihaldus ja innovatiivne pilveketas, mille puhul virtuaalserver oleks nagu osa arvuti kõvakettast. Eelpaigaldatud GIT versioonihalduse tarkvara.

Haldusliides

Kasutame maailma parimaks peetavat cPanel haldusliidest, mis lisaks oma tervikfunktsionaalsusele eristub oma suurepärase kasutusmugavuse poolest – spetsialisti abi pole vaja! Teenus on hallatav ka mobiilirakenduse kaudu – saadaval nii Android kui iOS kasutajatele.

Mahud

Teenuspakettide salvestus- ja liiklusmahud rahuldavad ka kõige nõudlikumate kasutajate vajadusi. Vajadusel saab teenuspaketti alati iseteeninduse kaudu koheselt muuta. Virtuaalserverid on võimekad jooksutama mahukaid infosüsteeme.

Rakenduste arendajatele

Vali endale meelepärane PHP versioon ja muuda seadistust – toetame palju versioone, sh uusimat 8.0. Koostöös LiteSpeed veebiserveri ja HTTP2/3, Botli, QUICK, TLS v1.3 tugedega saame pakkuda konkurentidest paremat kiirust. Lisaks Ruby on Rails ja NodeJS projektide mugav haldus,  SSH ligipääs, GIT versioonihaldus otse cPanelist, DNS kirjete seadistamine ja palju muud.

Tasuta SSL sertifikaat

Kõik meie juures majutatud domeenid saavad automaatselt Let’s Encrypt HTTPS toe, mille abil krüpteeritakse ühendus serveri ja kodulehekülgede külastajate vahel ning see tagab lehekülje usaldusväärsuse. Samuti annab leheküljele parema leitavuse Google’i otsingusüsteemist.

CloudLinux

Virtuaalserver on oma olemuselt jagatud serveri keskkond, kus ühte füüsilist serverit kasutavad paljud kliendid. Selleks, et ühe kliendi tegevus või tegevusetus ei takistaks teiste samas serveris paiknevate klientide tööd, kasutame innovatiivset CloudLinux tehnoloogiat, mis aitab vältida taoliste olukordade tekkimist juba eos.

Imunify360

Rünnakud veebilehekülgede vastu on kahjuks igapäevane reaalsus. Imunify360 kaitseb reaalaajas erinevate keeruliste käitumismustrite analüüsiga. AI masinõppe tehnoloogia ja erinevad algoritmid tuvastavad rünnakud juba eos. Proaktiivne kaitse teostab vajadusel automatiseeritult puhastuse koos andmete taastamisega varundusest.

Monitooring

Kõiki meie teenuseid ja seadmeid jälgitakse ööpäevaringselt ja aasta läbi. Kui mingil põhjusel peaks esinema katkestus, võib kindel olla, et oleme selle lahendamisega juba tegelemas.

Varundamine

Varukoopiad loome igapäevaselt ja säilitame neid vähemalt kolme nädala jagu. Andmeid saab vajadusel alati iseseisvalt cPaneli kaudu mugavalt taastada ja seda täiesti tasuta!

Viiruse- ja spämmitõrje

Kõik e-posti aadressid on tagatud laitmatult toimiva e-posti viiruse- ja spämmitõrjega, mille seadistust on võimalik soovi korral muuta. Samuti kontrollib pahavaraskänner ka kodulehekülgedega seotud andmeid.

Käideldavus

Oleme teenust osutanud kaheksateist aastat. Käideldavus (uptime) ehk aeg, mille jooksul on teenused toiminud, on läbi aegade 99.9%. See on suurepärane tulemus, mis ületab konkurentide omasid. Oleme sedavõrd kindlad teenuste stabiilsuses, et pakume ka avalikku monitooringut, mis on kättesaadav aadressi monitooring.virtuaal.com vahendusel. Mitte ükski teine teenusepakkuja ei julge selliseid andmeid avalikult näidata!

Täiendavad turvameetmed

Meie haldusliidesed on krüpteeritud liiklusega ja võimaldavad aktiveerida kaheastmelisi autentimisi. Kõik teenused on tagatud turvatud ühendustega. Majutatud faile saab hallata SFTP/SSH kaudu. Teenusserveritel on kasutusel erinevat sorti turvalisust tõstvaid ja parendavaid tarkvarasid – näiteks lisaks CloudLinuxile veel KernelCare, CageFS, ModSecurity, MySQL Governor, Imunify360 jm. Turvalisus on meile prioriteediks.

Kirjeldus

Kõik meie kliendid saavad ligipääsu oma isiklikule virtuaalserveri haldusliidesele, kus on reaalajas võimalik luua e-posti aadresse, andmebaase, salvestada ja taastada varukoopiaid, installeerida veebiskipte, kontrollida kasutatud mahtusid, vaadata logisid ja teha palju muud. Meie poolt loodud lahedus baseerub maailmas enim hinnatud cPanel-i tarkvaral.

Proovi järele

Proovi järele – kasuta kasutajatunnust proov ja parooli kasutaja ning klikka siia haldusliidese avamiseks!

Kokkuvõte

Lihtsus cPanel on äärmiselt võimalusterohke, kuid erakordselt kergesti hallatav. Ka kogenematule kasutajale. On kasutatav ka mobiilirakenduse kaudu nii Android kui iOS kasutajatele.

Erinevate keelte tugi
Keskkonda on võimalik kasutada mitmes eri keeles.

Kodulehe haldamine
Tasuta kodulehekülje loomise võimalus. Veebirakenduste “ühe-klikiga” paigaldamine. Ülevaade kasutatud mahtudest, erinevad andmebaaside tööriistad, veebipõhine failihaldur. Lisaks veel näiteks veebiketta kasutamise võimalus, mille abil saab serveris asuvaid faile hallata justkui asuks need kasutaja enda arvutis. PHP versiooni ja seadistuse muutmise võimalus. LiteSpeed Cache kiirendusmooduli tugi.

E-post
Kaks suurepärast e-posti veebiliidest (RoundCube, Horde), mille vahel saab endale sobivaima valida. Teenusega kaasneb loomulikult ka seadistatav ja tõhus viirusetõrje koos kindla spämmifilteriga. Lisaks veel automaatvastajad, edasisuunajad, mailinglistid, arhiveerimine, filtrite loomine, POP3(S)/IMAP(S) ja STMP(SSL) tugi ja ligipääs, DomainKeys, SPF kirjed ning meeskonnaga ühiselt jagatav kalender koos aadressiraamatuga.

Turvalisus
Tagavarakoopiate loomine, taastamine ja haldamine. Kataloogide parooliga kaitsmine. Külastajate IP-põhine blokeerimine. Paroolide vahetamise võimalus. Kaheastmeline autentimine. SSL sertifikaatide haldus.

Veebiskriptid
Enamike virtuaalserveri teenuspakettidega kaasneb võimalus kasutada eelinstalleeritud skriptide tarkvara, mille abil saab kõigest ühe hiireklikiga installeerida erinevaid maailmas enim levinud vabavaralisi rakendusi. Sisuhaldussüsteemid, portaalid, veebipoed, pildigaleriid, projektihaldused – kõike seda saab ilma täiendavata lisatasuta!

Statistika
Võimalus vaadata põhjalikku kodulehekülje külastatavuse statistikat (Webalizer, Awstats liidesed). Statistika päevade, nädalate ja kuude lõikes (näiteks külastajate arv, päringute arv, võtmesõnad, mille abil leiti kodulehekülg otsingusüsteemidest jpm). Eraldi alam- ja lisadomeenide statistika. Võimalus alla laadida RAW logifaile ja tutvuda veateadete logiga. Viimaste külastajate andmed. Reaalajas nähtav andmeedastusmahtu kasutatavuse graafikud ja tabelid. Virtuaalserveri koormusgraafikud ja X-Ray jõudlustuvastus.

Veebiarendus
Lisaks kõigele eelnevale veel võimsad tööriistad veebiarendajatele nagu näiteks isiklikud vealehed, parooliga kaitstavad kataloogid, cron job-id, Apache direktiivid, phpMyAdmin ja phpPgAdmin andmebaaside haldusliidesed, Ruby on Rails, Node.JS , Python haldamine, GIT versioonihaldus. Cloudflare aktiveerimine,  jpm. Iga funktsiooni juurest leiab ka informatsiooni ja juhiseid selle kasutamise kohta.

Weebly veebiehitaja

Weebly veebiehitajaga lood profesionaalse koduleheküje ilma igasuguste tehniliste teadmisteta. Üle neljakümne miljoni ettevõtte on ülemaailmselt kasutamas Weebly teenuseid oma äri tarbeks.

Kuutasu kõigest alates 0.00 € (tasuta).

Vaata lähemalt

Tasuta kodulehekülg

Site Publisher funktsionaalsus aitab iseseisvalt luua esmase lihtsa, kuid nägusa lehekülje. Saab valida erinevate kujundusmallide seast ja sisestada oma ettevõtte tutvustamiseks vajalik info. Lehekülg saab valmis loetud minutitega!

 

Eelinstalleeritud skriptid – automaatne paigaldamine ja haldamine

Meie veebimajutuse kasutajatel on võimalik erakordselt lihtsalt ja automatiseeritult paigaldada ja hallata ligi kahtsada erinevat veebirakendust – portaalid, sisuhaldussüsteemid, e-poed, blogid, pildigaleriid, projektihaldused, kliendihaldussüsteemid ja palju palju muud, kõigest ühe kliki kaugusel.

WordPress, PrestaShop, Joomla, Drupal, Magento – kõigest mõned näited.

Tehniliste küsimustega ei tule enam tegeleda ja saad säästa sadu ja isegi tuhandeid eurosid.

Funktsionaalsus sisaldab muuhulgas peale paigaldamist ka nende automatiseeritud uuendamist, varundamist (sh Dropbox), taastamist, importimist, kloonimist jm. Uuendused on saadaval reeglina juba järgneval päeval peale nende väljastamist rakenduste arendajate poolt.

Väga tõhus!

Oled juba iseseisvalt paigaldanud mõne nimekirjas märgitud rakenduse? Saad ka selle importida ja seejärel kasutada kõiki eelinstalleeritud skriptide hüvesid.

Soovid rakenduse üle tuua mõne teise teenusepakkuja serverist? Ka see on võimalik.

Kasutad WordPressi?

Palju õnne, oled hea valiku teinud – pakume lisaks WP enda uuendustele ka seotud lisamoodulite ja kujunduste automatiseeritud uuendamist.

Enam lihtsamat meetodit ei eksisteeri!

Rahulolugarantii

Oleme sedavõrd kindlad oma teenuses, et pakume virtuaalserveri teenuspakettidega liitujatele 30 päeva pikkust kogu raha tagastamise võimalust.

Garantiiperioodi alguseks loetakse kliendi virtuaalserveri konto ülesseadmist ja vajaliku informatsiooni edastamist kliendi e-posti kontaktaadressile ning lõpuks 30 päeva möödumist. Kliendil on õigus lõpetada sõlmitud leping ja nõuda kogu raha tagastamist, saates Virtuaal.com klienditeenindusele kirja vastava avaldusega 30 päeva jooksul peale konto ülesseadmist. Avalduse käsitlemisel lõpetatakse teenus ja tagastatakse tasutud veebimajutuse summa.

 

Märkused: Tasud ei kuulu tagastamisele juhul kui klient on rikkunud sõlmitud lepingu tingimusi. Samuti ei kuulu tagastamisele kolmandatelt osapooltelt sisseostetavate teenuste tasud (nt domeenide ja sertifikaatide registreerimistasud).

1. Usaldusväärsus

Virtuaal.com teenuseid kasutab tuhandeid ettevõtteid ja organisatsioone nii kodu- kui välismaalt. Alustasime tegevust 2003. aastal ja oleme spetsialiseerunud ainult ühele alale – veebimajutuse osutamisele. Virtuaal.com on 100% Eesti kapitalil põhinev jätkusuutlik äriühing.

2. Aus suhtumine

Serverite töövõime ehk käideldavuse statistika on avalik. Õigeaegne ja korrektne teavitamine planeeritavatest hooldustöödest ja võimalikest riketest on tagatud. Kõik välja toodud hinnad on lõplikud, neile ei lisandu peidetud lisatasusid.

3. Parim hinna ja kvaliteedi suhe

Virtuaal.com teenuseid kasutades säästad raha, kaotamata selle arvel kvaliteedis. Äriplaan näeb ette ainult kõrgkvaliteetset teenust reaalse hinnataseme juures. Virtuaalserveri teenuspakettide hinnad algavad juba veidi enam kui kahest eurost kuus ja soodsaima micro teenuspaketi võimalustest piisab esmakasutajatele. Erirakenduste ja -lahenduste majutamiseks pakume virtuaalseid privaatserverid (pilveserver, VPS) ja privaatservereid. Virtuaal.com-i eelinstalleeritud skriptide abil on võimalik luua päris oma kodulehekülg ja seda täiesti tasuta. Pakutava funktsionaalsuse poolest oleme konkurentidest ees!

4. Rahulolugarantii

Meie veebimajutamise teenuseid võib riskivabalt proovida. Juhul kui tellija pole mingil põhjusel rahul, võib kolmekümne päeva jooksul peale liitumist saada tasutud raha tagasi.

5. Asjatundlik klienditeenindus

Juhul kui peaks esinema mõni tehniline probleem või vajatakse lihtsalt konsultatsiooni, võib kindel olla, et võttes ühendust Virtuaal.com klienditoega, saab konkreetsed vastused reeglina juba loetud minutite jooksul peale nende edastamist.

6. Kiire ja stabiilne toimivus

Serverid ja muud seadmed paiknevad Eesti parimas serverikeskuses (Citic Telecom CPC) ja omavad fiiberoptilist otseühendust nii sideühenduse pakkujaga kui ka internetiliikluse sõlmpunktiga TLLIX. Serverid on suure algustähega, kuna kasutame ainult maailma tippklassist riist- ning tarkvaralisi lahendusi, märksõnadeks Dell, SuperMicro, Cisco, Juniper ja cPanel. Kõikidest andmetest teostatakse tagavarakoopiaid – andmeid varundatakse nii reaalajas (dubleeritud kettamassiivid) kui ka eraldi varundusserveritele, mis on ka geograafiliselt hajutatud.

7. Tõestatud kindlustunne

Majutatav kodulehekülg ja seotud teenused on meie juures alati kättesaadavad – serverite keskmine käideldavus (uptime) on läbi aegade olnud tervelt 99,9%! See ei ole ainult meiepoolne lihtlabane väide, tegemist on tõestatud faktiga – monitooring on avalikult vaadeldav aadressil monitooring.virtuaal.com.

8. Praktiline haldusliides

Kõik virtuaalserveri paketid sisaldavad võimalust kasutada spetsiaalset haldusliidest cPanel, mille kaudu on väga lihtsalt võimalik kasutajatel endil hallata nii e-posti kontosid, alamdomeene, FTP kontosid, spämmifiltreid, andmebaase, logifaile kui ka vaadata väga põhjalikku külastatavuse statistikat, installeerida erinevaid veebirakendusi ja palju palju muud.

9. Viiruse- ning rämpspostitõrje

Praktiliselt kõik viirused ja enamik rämpskirju (spämmkirjad) tuvastatakse koheselt nende saabumisel meie e-posti serveritesse – nii ei pea kasutajad selle peale oma väärtuslikku aega kulutama. Samamoodi on klientide koduleheküljed kaitstud nakatunud ja ohtlike veebiskriptide eest. Pakume ka CloudLinux ja CloudFlare tuge.

10. Mida kliendid meist arvavad?

Oleme uhked, et kliendid meid nii kõrgelt hindavad. Praktiliselt kõik uued kliendid liituvad meiega juba olemasolevatelt kasutajatelt saadud soovituste põhjal. Oleme tänulikud igasuguse tagasiside eest!

Pakume enam

Oleme koostanud ülevaatliku tabeli, mille abil on võimalik järeldusele jõuda, et suudame pakkuda soodsama tasu eest nii funktsionaalsemat kui ka võimekamat teenust.

Tutvu võrdlustabeliga

Ümberkolimine

Hoiad oma kodulehekülge ja e-posti aadresseid mõne teise teenusepakkuja juures? Oled tutvunud meie osutatavate teenustega ja otsustanud ümber kolida? Ei tea, kuidas edasi toimida?

Väga lihtne,toimi järgnevalt:

Pakume tasuta kolimisabi!

 1. Alusta tellimuse vormistamisega ja tasu väljastatud arve.
 2. Oota meiepoolseid juhiseid, mis saadetakse määratud e-posti aadressile.
 3. Kui vajad meiepoolset kolimisabi, siis edasta meile eraldi teavitusena sooviavaldus.
 4. Kui ei vaja kolimisabi, siis tõsta oma vajaminevad andmed eelmise teenusepakkuja juurest meie serverisse (failid, andmebaasid) ja loo e-posti aadressid jms. Konsulteeri vajadusel oma kodulehekülge valmistaja/haldajaga.
 5. Teavita oma eelmist teenusepakkujat ümberkolimisest ja/või muuda domeeni nimeserverid meie omade vastu.
 6. Oota, kuni domeen hakkab lahenduma Virtuaal.com serverist.

Kõik, nii lihtne see ongi! Liitu siit ››

Kui vajad täiendavat konsultatsiooni, võta julgelt ühendust!

Rahulolugarantii! Pea meeles, et juhul, kui mingil põhjusel ei jää rahule meie veebimajutamise teenusega, on 30 päeva jooksul õigus kogu oma tasutud raha tagasi saada! Kui tekib muresid kodulehe andmete ületoomisel, võta julgelt ühendust meie klienditeenindusega – võimalusel aitame!

Kodulehekülje andmete ja e-mailide ületoomine iseseisvalt

Kodulehekülje ületoomisel on mitmeid erinevaid võimalusi. Enamasti teeb seda konkreetse lehekülje valmistaja või haldaja. Kui kasutate oma kodulehekülje platvormina mõnda vabavaralist platvormi (näiteks WordPress, Joomla, Drupal vms), siis saab selle automaatselt üle tõsta ka kasutades meie eelinstalleeritud skriptide funktsionaalsust. E-mailide ületoomisel saate lähtuda sellest juhendist. Soovitame kindlasti konsulteerida ka meie klienditoega – leiame sobilikuima lahenduse ja reeglina saame kolimisel ka abiks olla.

cPaneli kuvatõmmised.

Valikulised lisateenused

Andmete taastamine cPaneli kaudu

0.00 /kord

Andmete taastamine klienditoe abil tööajal

25.00 /kord

Andmete taastamine klienditoe abil töövälisel ajal

40.00 /kord

Eraldi IP aadress

4.99 /kuu

Paketivahetus väiksema vastu

6.67 /kord

Eritellimustööd tööajal

50.00 /tund

Eritellimustööd töövälisel ajal

80.00 /tund

E-mailide saatmise limiit +500 kirja /h

4.17 /kuu

Käibemaksuga 20%