image description

Domeenid

Domeene on sõltuvalt laiendist võimalik registreerida üheks kuni kümneks aastaks, mille järgselt tuleb registreeringut pikendada. Sisesta soovitav domeeninimi ülal olevasse vormi ja saad teada, kas registreerimine on võimalik. Samuti on võimalik domeenide halduseid meie juurde üle tuua.

Sooduspakkumised

Hinnakiri (lisandub käibemaks 20%)

Lisavõimalused:

DNS haldus nimeserverikirjete haldamine majutus tellimata aastane tasu 0.5 €.
E-posti suunamine aadresside suunamine majutus tellimata 1 € /a (+ DNS haldus 0.5 €).
ID kaitse WHOIS kirjete kaitse spämmirobotite eest 5 € /a (v.a. .ee, .eu ja .ru).
.ee ümberregistreerimine domeeni registreerija ümbervormistamine 8 €

Kõik domeenid registreeritakse kliendi nimel ja seadeid (sh nimeserverid, WHOIS kirjed, autoriseerimiskood) on võimalik hallata iseteeninduse kaudu.

Märkus täpitähtede kohta.

E-posti kasutamine ei pruugi täpitähtedega domeenide puhul toimida, kuna suurem enamus e-posti servereid toeta neid.

Nimeserverid

Virtuaal.com nimeserveriteks on ns1.virtuaal.com, ns2.virtuaal.com ja ns3.virtuaal.com.

Kui soovitakse kasutada ainult DNS halduse ja/või e-posti edasisuunamie teenust ilma veebimajutust tellimata, tuleb domeeni nimeserveriteks määrata ns1.virt.ee, ns2.virt.ee, ns3.virt.ee ja ns4.virt.ee.

Pikendamine

Domeenid registreeritakse piiratud ajaks ja nende kasutusõigust tuleb vastavalt valitud perioodi tagant pikendada. Domeeni aegumisel lakkavad toimimast sellega seotud teenused nagu näiteks kodulehekülg ja e-post. Vältimaks aegumisega seotud probleeme, soovitame domeenid aegsasti pikendada. Pikendamiseks tuleb tasuda selle kohta väljastatav arve, mille saadame määratud kontakteerumise e-posti aadressile kuu aega enne aegumistähtaega. Kui domeeni registreering on aegunud, on võimalik veel teatud aja jooksul seda pikendada. Tingimused sõltuvad domeenilaiendist. Domeenide aegumisel arvestatakse GMT (Greenwich Mean Time) ajatsooni (Eesti GMT +2/+3).

Ülal välja toodud hindadele lisandub käibemaks 20%.

Oleme .ee domeenide akrediteeritud registripidaja
Tekkis küsimus? Võta ühendust support@virtuaal.com