image description

Eelinstalleeritud skripid

Veebirakenduste automaatne installeerimine ja haldamine!

Meie veebimajutuse kasutajatel on võimalik erakordselt lihtsalt ja automatiseeritult paigaldada ja hallata ligi kahtesada erinevat veebirakendust - portaalid, sisuhaldussüsteemid, foorumid, e-poed, blogid, pildigaleriid, projektihaldused, kliendihaldussüsteemid ja palju palju muud, kõigest ühe kliki kaugusel.

Funktsionaalsus sisaldab muuhulgas peale paigaldamist ka nende automatiseeritud uuendamist, varundamist (sh Dropbox), taastamist, importimist, kloonimist jm. Uuendused on saadaval reeglina juba järgneval päeval peale nende väljastamist rakenduste arendajate poolt.  Väga tõhus!

Oled juba iseseisvalt paigaldanud mõne nimekirjas märgitud rakenduse? Saad ka selle importida ja seejärel kasutada kõiki eelinstalleeritud skriptide hüvesid. Soovid rakenduse üle tuua mõne teise teenusepakkuja serverist? Ka see on võimalik!

Kasutad WordPressi? Palju õnne, oled hea valiku teinud - pakume lisaks WP enda uuendustele ka seotud lisamoodulite ja kujunduste automaatiseeritud uuendamist.

Enam lihtsamat meetodit ei eksiteeri!

Tutvu skriptide nimekirjaga:

RakendusHESK
Versioon2.7.5
Kategooriaklienditugi

Nõuded

Hindtasuta
Paigalduse maht10MB
Nõuab MYSQL andmebaasi
Litsentstasuta

Demo

HESK Demonstration

Abi

HESK kodulehekülg
Dokumentatsioon
Korduma kippuvad küsimused
Abilehed

Keeled

Arabic, Bulgarian, Catalan, Croatian, Dansk, Deutsch, English, Español (Spanish), Français, Italiano, Latvian, Magyar (Hungarian), Nederlands (Dutch), Norwegian, Polski, Português (Portuguese), Português do Brasil, Română, Russian, Serbian, Slovak (Slovakian), Slovenščina (Slovenian), Suomi, Swedish, Türkçe (Turkish), Česky (Czech), Ελληνικά (Greek), Українська (Ukrainian), 中文 (Chinese Simplified) Cmn_hans, 中文 (Chinese Simplified) Cmn_hant

HESK

HESK on tasuta toe ja teadmistepagasi veebirakendus. Esialgne väljalaske aasta oli 2009, HESK on kasvanud üheks populaarseimaks tasuta tugisüsteemi veebirakenduseks.


HESK includes everything you need for effective customer support at none of the cost.

3 Ways HESK Helps Your Business:
  • Improved Customer Support: Receive, track and organize customer support issues (tickets) by department and by urgency.
  • Reduce Your Workload: Integrated Knowledgebase may reduce the number of support requests by as much as 50%!
  • Save Time and Money: HESK is super simple to use, fast, lightweight, secure, user friendly and FREE!
-HESK arendaja

Ekraanitõmmised

Saadaval versioonid

2.7.52017-12-11 (uusim versioon)
Tekkis küsimus? Võta ühendust support@virtuaal.com