image description

Miks valida Virtuaal.com?

1. Usaldusväärsus

Virtuaal.com teenuseid kasutab enam kui 2 300 ettevõtet ja organisatsiooni nii kodu- kui välismaalt. Alustasime tegevust 2003. aastal ja oleme spetsialiseerunud ainult ühele alale – veebimajutuse osutamisele. Virtuaal.com on 100% Eesti kapitalil põhinev jätkusuutlik äriühing.

2. Aus suhtumine

Serverite tehniliste parameetrite informatsioon ja käideldavuse statistika on avalik. Õigeaegne ja korrektne teavitamine planeeritavatest hooldustöödest ja võimalikest riketest on tagatud. Kõik välja toodud hinnad on lõplikud, neile ei lisandu peidetud lisatasusid.

3. Parim hinna ja kvaliteedi suhe

Virtuaal.com teenuseid kasutades säästad raha, kaotamata selle arvel kvaliteedis. Äriplaan näeb ette ainult kõrgkvaliteetset teenust reaalse hinnataseme juures. Virtuaalserveri teenuspakettide hinnad algavad juba 2.49 eurost kuus ja soodsaima “micro” teenuspaketi võimalustest piisab esmakasutajatele. Erirakenduste ja -lahenduste majutamiseks pakume virtuaalseid privaatserverid (pilveserver, VPS) ja privaatservereid. Virtuaal.com-i eelinstalleeritud skriptide abil on võimalik luua päris oma kodulehekülg ja seda täiesti tasuta. Pakutava funktsionaalsuse poolest oleme konkurentidest ees!

4. Rahulolugarantii

Meie veebimajutamise teenuseid võib riskivabalt proovida. Juhul kui tellija pole mingil põhjusel rahul, võib kolmekümne päeva jooksul peale liitumist saada tasutud raha tagasi. Lähemalt

5. Asjatundlik ja sõbralik klienditeenindus

Juhul kui peaks esinema mõni tehniline probleem või vajatakse lihtsalt konsultatsiooni, võib kindel olla, et võttes ühendust Virtuaal.com klienditoega, saab konkreetsed vastused reeglina juba loetud minutite jooksul peale nende edastamist.

6. Kiire ja stabiilne toimivus

Serverid ja muud seadmed paiknevad Eesti parimas serverikeskuses (Linxtelecom) ja omavad fiiberoptilist otseühendust internetiliikluse keskusega TLLIX. Serverid on suure algustähega, kuna kasutame ainult maailma tippklassist riist- ning tarkvaralisi lahendusi, märksõnadeks Dell, SuperMicro, Cisco, Juniper ja cPanel. Kõikidest andmetest teostatakse tagavarakoopiaid – andmeid varundatakse nii reaalajas (dubleeritud kettamassiivid) kui ka eraldi varundusserveritele, mis on ka geograafiliselt hajutatud.

7. Tõestatud kindlustunne

Majutatav kodulehekülg ja seotud teenused on meie juures alati kättesaadavad – serverite keskmine käideldavus (uptime) on läbi aegade olnud tervelt 99,9%! See ei ole ainult meiepoolne lihtlabane väide, tegemist on tõestatud faktiga – monitooring on avalikult vaadeldav aadressil monitooring.virtuaal.com.

8. Praktiline haldusliides

Kõik virtuaalserveri paketid sisaldavad võimalust kasutada spetsiaalset haldusliidest cPanel, mille kaudu on väga lihtsalt võimalik kasutajatel endil hallata nii e-posti kontosid, alamdomeene, FTP kontosid, spämmifiltreid, andmebaase, logifaile kui ka vaadata väga põhjalikku külastatavuse statistikat, installeerida erinevaid veebiaplikatsioone ja palju palju muud. Kasutatav muuhulgas ka eesti ja vene keeles. Uuri lähemalt ja proovi järele!

9. Viiruse- ning rämpspostitõrje

Praktiliselt kõik viirused ja enamik rämpskirju (spämmkirjad) tuvastatakse koheselt nende saabumisel meie e-posti serveritesse – nii ei pea kasutajad selle peale oma väärtuslikku aega kulutama. Samamoodi on klientide koduleheküljed kaitstud nakatunud ja ohtlike veebiskriptide eest. Pakume ka CloudLinux ja CloudFlare tuge.

10. Mida kliendid meist arvavad?

Oleme uhked, et kliendid meid nii kõrgelt hindavad. Praktiliselt kõik uued kliendid liituvad meiega juba olemasolevatelt kasutajatelt saadud soovituste põhjal. Oleme tänulikud igasuguse tagasiside eest!

Täname Teid tutvumast!

Tekkis küsimus? Võta ühendust support@virtuaal.com