image description

Partnerlus

Meie programmiga liitumine on tasuta, väga lihtne ja ei vaja mingeid tehnilisi teadmisi.

Partnerluse programmida võivad veebilehekülgede omanikud, nende valmistajad ja ka kõik teised raha teenida soovijad.

Kui liitud meie programmiga, anname Sinu käsutusse unikaalse meile viitava veebiaadressi. Kui keegi klikkab sellel aadressil, seostab antud külastuse meie süsteem ja juhul, kui külastaja tellib meie veebimajutuse teenuse, arvestab süsteem selle automaatselt Sinu soovitusena ja tehing lisatakse partnerluse kontole. Nii lihtne see ongi!

Iga soovituse pealt saad teenida raha. Igalt virtuaalserveri teenuspaketilt erinev ühekordne summa. Palun vaata alljärgnevalt. Perioodiliselt korraldame partnerlitele ka eraldi sooduskampaaniaid!

Pakett I

Teenistuse määr
20.00 €

Pakett II

Teenistuse määr
30.00 €

Pakett III

Teenistuse määr
40.00 €

Pakett micro

Teenistuse määr
5.00 €

Tingimused

Partnerluse tasu arvestamine toimub minimaalselt kuuskümmend päeva peale liituja lepingu sõlmimist.
Partnerluse tasu arvestatakse ainult liitumistelt, mis on meie süsteemi poolt kinnitatatud või on muul moel tõendatavad (v.a. juhul, kui tõendamine toimub kuuskümmend päeva peale toimunud liitumist).
Partneri poolt viidatud külastaja seostatakse partneri kontoga kuni 30 päeva, st kui külastaja teostab tellimuse näiteks alles 25 päeva peale partneri unikaalsele viitele klikkamist, seostatakse see veel ikka partneri kontoga.

Partner ei tohi kasutada Virtuaal.com teenuste kohta informatsiooni levitamiseks masspostitusi (spämmkirjad, foorumipostitused jms).

Minimaalne väljamakstav summa on 30 €.
Väljamakseks tuleb partnerlil esitada meile arve. Väljamakstav summa peab sisaldama käibemaksu. Eraisiku puhul saame teenitud tasu arvestada maha meie poolt kasutatavatelt teenustelt. Suuremate teenistuste puhul on võimalikud ka muud kokkulepped.
Väljamakstava tasu vormistamiseks tuleb peale minimaalse väljamakstava summa kogumist kontakteeruda meie klienditoega e-posti aadressil support@virtuaal.com või kinnitada see iseteeninduse vahendusel.

Partnerluse tasu ei arvestada juhul, kui liituja on rikkunud sõlmitud lepingu tingimusi.
Virtuaal.com omab ühepoolselt õigust muuta partnerluse tingimusi ja tasusid.

Liitumine

Kui oled meie olemasolev klient, siis klikka iseteenindusse sisenemiseks ja partnerluse konto avamiseks siia.
Kui Sa ei oma meie juures kasutajakontot, palun loo see esmalt siit ja seejärel saad aktiveerida oma partnerluse konto klikates siia.

Vaata ka meie reklaambännereid, mida saad oma partnerluse raames kasutada!

Tekkis küsimus? Võta ühendust support@virtuaal.com