image description

Ettevõttest

Virtuaal.com

Minu arvates on Virtuaal.com konkurentsitult parim virtuaalserveri teenust pakkuv ettevõte, sest nende klienditeenindus on väga kiiresti reageeriv (ka meili teel, mis on eriti üllatav - vastus tuleb alla 5-e minuti), kliendile alati parimat lahendust pakkuv ja väga sõbralik, mille teenuseid lausa naudinguga kasutad. Ka kõige keerulisemates olukordades ja ise täiesti hätta jäädes on neil alati mingi väga hea lahendus välja pakkuda ning seda vägagi operatiivselt ning enamus juhtudel ka tasuta! Ja siinkohal ei saa mainimata jätta, et kõik nende teenused on väga soodsad!!!

Olen juba 2 ja pool aastat aktiivne Suurkliendihaldur ning hindan väga, kui mu meilid ja muud vajalikud e-teenused minuni kiiresti ja operatiivselt jõuavad - seega võin öelda, et Virtuaal.com on minu lahenduste, kodulehe ning e-maili haldamiseks õige koht, kus ei lähe midagi kaduma ja asjakohane klienditeenindus aitab mind 24/7. Parim lahendus oma virtuaalsete lahenduste jaoks parima hinnaga!

Loodan, et teil jätkub jõudu, tahtmist ja võimalusi sama hästi jätkata - paremat on raske tahta!

Jõudu teiele Virtuaal.com!

Olen majutanud oma kodulehte ka mujale, aga kohe tulin selg ees tagasi, sest tundsin "Virtuaal.com" mõnusast meeskonnast ja tema teenustest puudust. Mujal ei olnud teenus kiire ja kvaliteetne, ei rahuldanud minu äärmiselt tagasihoidlikke vajadusi.

Virtuaalis saab alati ÜLIKIIRE vastuse ja lahenduse probleemile. Teenus on laitmatu. Kunagi ei esine mingeid probleeme.

Tänan kiire ja mõnusa teeninduse eest. Olete tõeliselt kiired ja professionaalsed! Soovin jõudu, et oleksite ka edaspidi samal tasemel!

Olen Virtuaal.com-i teenust kasutanud juba rohkem kui aasta ning siiani kogenud ainult positiivset. Server on alati 100% üleval olnud, kliendiabi on alati positiivne ja abivalmis ning mis kõige tähtsam: reageerib kiiresti.

Ühesõnaga, kui keegi kahtleb, kas Virtuaal.comi-ga liituda, siis minu arvates ei ole siin midagi mõelda. Tehke seda, kuna siinset kvaliteeti ei kohta just väga tihti.

Klienditeenindus on tasemel. Mäletan, et eelmiselt hostilt ootasin vastust 3 nädalat, siin käib asjaajamine minutitega. Mugav ja lihtne kasutada. Kettaruumi on üleliiagi ning andmeedastuse maht ja kiirus minu jaoks täiesti piisavad. Kõike seda arvestades on hind väga soodne. Nagu juba eelmistes postitustes öeldud, on paremat teenusepakkujat raske leida.

Hetkel kasutan Virtuaal.com-i teenuseid juba üle poole aasta. Rendin kahte virtuaalserverit korraga ja teenuse kvaliteet on ülikõva. Kui vaatan tuttavate kodukaid ja küsin, et miks su koduaks nii tihti "maas" on, tuleb vastus, et "see mul teenusepakkuja viga ja et ma olen juba harjunud".

Tulge üle Virtuaal.com-i ja te peate oma harjumusi muutma hakkama.

Ühtegi halba sõna pole öelda. Klient olen olnud juba üle ühe aasta ja probleeme pole selle aja jooksul küll tekkinud. Paar korda olen klienditoega ühendust ka võtnud (enamasti oma vead) ja hästi kiiresti on vastatud ja abistatud. Kokkuvõttes 99% rahul, las 1% olla veel arenguruumi.

Tegin lihtsa kalkulatsiooni ja leidsin endalegi ootamatult, et virtuaalserveri kasutmine on tunduvalt soodsam ja tervislikum serveri ülevalpidamisest. Oma serveriga oled nagu valvedispetšer.
Sellist mugavat adminliidest nagu Virtual.com kasutab, on raske üle kiita.

Sättisin üles Moodle veebiõppekeskkonna ja vaatamata mõningatele täpitähtede impordiga seotud probleemidele, õnnestus see oma domeenis käivitada.

Mulle meeldib ka klient-orienteeritud ja sõbralik teenindus. Ausalt öeldes, veel paremat veebimajutust ei oskagi soovida. Olen väga rahul ja soovin firmale tuult tiibadesse.

Lisan omalpooltki vaid kiidusõnu. Klienditeenindus on antud teenusepakkuja trump ja teenus ise ka loomulikult. 100% rahul. Kui kõik firmad nii tööd teeksid... :)

Eesti Firmaspordi kodulehe toimetajana olen töötanud erinevate virtuaalserverite kasutajaliidestega, kuid seni kõige enam rahule jäänud just Virtuaal.com teenusega. Kindlasti parima kvaliteedi ja kiirema "kiirabiga" teenus. Vahel tundub, et tegijad üldse ei maga ja vajadusel saab abi ka hilisel öötunnil. Teades millised öökullid arvutinimesed on, tuleb ehk hoopis rohkem imestada, et ka tööpäeva alguses ei pea kaua abi ootama.

Olen teenust kasutanud 16 kuud ja probleeme ei ole siiani tekkinud. Klienditeenindus on teinud oma tööd väga hästi ja alati on tähtsamatest muutustest õigeaegselt teatatud. Olen igati rahul ja soovitan ka teistele.

Virtuaal.com-ga peab rahul olema. Probleemidele leitakse vastus minutitega ja isegi öösel. Tänud abi eest.

I would like to express my pleasure of using your hosting service. You are the best! ;)

Olen kasutanud Virtuaal.com teenust kuskil pool aastat ja probleeme pole olnud. Kui kodulehega on midagi lahti ja ei funktsioneeri korralikult, siis tean, et tegu on minu poolse hooletuse või veaga. Kindlasti parima hinna ja kvaliteedi suhtega firma Eesti hostingu turul. Alguses vaatasin küll Zone.ee poole, kuid õnneks ikkagi tegin selle õige valiku ja valisin Virtuaal.com-i.

Olen kindel, et ei pea kunagi Virtuaal.com-i välja mingi muu firma vastu vahetama.

Klienditeenindus on superb. Ja muidu üldiselt teenus on väga hea, kiire. .com domeen hakkas tundidega tööle, zone.ee's sain .pri.ee aadressi kätte/tööle kolme päevaga.

Minu jaoks mugav ja kiire. Kui tuua võrdluseks teised antud valdkonna teenusepakkujad siis on hinna ja kvaliteedi suhe siin palju parem kui teistes. Lisaks veel ööpäevaringne kvaliteetne teenindus.

Virtuaal.com on Eestis parima hinna ja kvaliteedi suhtega host. Serveri tarkvara versioon on alati uusim. Väga tihiti toimuvad uuendused mis on alati oodatud. CPanel on väga mugav ja heade lisadega. Kettaruum on just sobiv kuigi vahest jääb vaba ruumi väga palju üle. Klienditeenindus on lausa super! MSN'is ollakse peaaegu 24/7 valmis aitama. Küsimustele saab alati vastused.

Väga tore. Soovitan! Eriti meeldis mulle sõbralik helpdesk ja administreerimispaneelis olevad lisad. (Skriptid jms.) Ei pidanud ennast eriti liigutamagi. Ainult nupulevajutus ja kõik oli olemas!

Virtuaal.com on 2003 aastal tegevust alustanud 100% Eesti kapitalil põhinev äriühing. Oleme pühendunud ja sihikindlad, et pakkuda parimat teenust ja tuge kõikidele klientidele ning muuta teenuste kasutamine nii lihtsaks ning murevabaks kui vähegi võimalik.

Pakume mitmekesiseid Internetipõhiseid teenuseid. Meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on kodulehekülgede, e-posti aadresside ja erinevate rakenduste majutus nii virtuaal- kui ka privaatserverite näol ning domeenide registreerimine/haldamine. Oleme Eesti Inteneti SA poolt akrediteeritud registripidaja ja maailmas enim kasutatava serverite haldustarkvara cPaneli ametlik partner.

Virtuaal.com kontor

Virtuaal.com on Eesti üks suurimaid ja kogenumaid veebimajutuse osutajaid.

Üheks peamiseks eesmärgiks oleme seadnud võimalikult kvaliteetse klienditoe pakkumise. Üldjuhul vastame esitatud küsimusele või lahendame tekkinud probleemi juba loetud minutite jooksul - kaasa arvatud hilistel õhtutundidel ja puhkepäevadel. Arvame, et pikad ooteajad klienditoelt vastuse saamiseks on vastuvõetamatud ja seda ei näe Virtuaal.com-s kunagi, garanteeritud! Teame, et kui Teil on küsimus, soovite sellele kiiret ja konkreetset vastust. Tegeleme kõigi pöördumisetega alati täieliku pühendumisega.


Kvaliteetsed lahendused!

See on lihtne idee, kuid paljud ei suuda seda ühel või teisel põhjusel teostada. Erinevalt paljudest konkurentidest ei müü me ennast "odava" hinna või "piiramatute" mahtudega, kuivõrd parima hinna ja kvaliteedi suhtega. Meie kasutatav riist- ja tarkvara baseerub maailma tipplahendustel, mis tagavad tõrgeteta töö. Majutame oma servereid esmaklassilises A-kategooria andmekeskuses, millel on fiiberoptiline otseühendus Eesti Internetiliikluse keskusega TLLIX. Virtuaalserverite haldusliidesena pakume maailma enimtunnustatud cPanel tarkvaral baseeruvat turvalist ja lihtsaltkasutavat lahendust.

Oleme teostanud suuremahulisi investeeringuid suutmaks tagada kvaliteeti, mida Te väärite.


Virtuaal.com kontor

Suurepärane toimimine!

Oleme uhked, et meie serveripark toimib stabiilselt ja pole ülekoormatud. Oleme paigaldanud kõikvõimalikke turvalisust tõstvaid ja parandavaid vahendid ning lahendusi takistamaks igat sorti rünnakud ning häkkimiste katsed juba eos. Võite kindel olla, et Teie kodulehekülg on pidevalt töökorras. Kõikide klientide andmetest teostame varukoopiaid. Elektrikatkestuste puhkudeks on kasutusel UPS akutoited ja lisaks ka võimsad elektrigeneraatorid.

Suurepärast toimivust illustreerib ka meie teenuste väga kõrgetasemeline käideldavus, mis on läbi aegade olnud 99,9% piires. Käideldavuse statistika on ka avalikult kõigile nähtav, avage aadress monitooring.virtuaal.com.


Aus suhtumine!

Ei mingeid peidetud tasusid - maksma peate ainult oma tellitud teenuste eest. Usume, et aus ja avatud suhtumine tagab usaldusväärsuse! Soovime, et Teie kogemus meiega oleks positiivne, pakume Teile parimat võimalikku teenust päevast-päeva, nädalast-nädalasse, aastast-aastasse. Oleme oma kvaliteedis nii kindlad, et pakume ka rahulolugarantiid (vaata lähemalt).

Palun tutvuge meie osutatavate teenustega


Hinnang

Meie klienditoesüsteem võimaldab klientidel jätta tagasisidet ja anda hinnangut saadud klienditoe kvaliteedi kohta. Lisasime siia 28.02.2013 tehtud väljavõtte viimastest sissekannetest (klikka ekraanitõmmisele). Oleme saanud ainult positiivset tagasisidet!

Rahuloluküsitluse väljavõte


^ top

Virtuaal.com on registreeritud kaubamärk.


Tekkis küsimus? Võta ühendust support@virtuaal.com