image description

Tasuta HTTPS kõigile! Let’s Encrypt tugi

31.08.2016 | Tasuta HTTPS kõigile! Let’s Encrypt tugi

Lets Encrypt

Viimaste aastate jooksul on palju tehtud, et internet muutuks kõigi kasutajate jaoks turvalisemaks. Ilmselt parim näide sellest on Let's Encrypt organisatsioon, kes alustas esimeste seas täiesti tasuta SSL/TLS sertifikaatide väljastamist.

Täna on päev, mil Virtuaal.com alustab Let's Encrypt tasuta SSL sertifikaatide toetamist. Nagu kõigi meie teenuste puhul, soovime, et ka kodulehekülgede liikluse turvalisemaks muutmine oleks kasutajatele väga lihtsalt kasutuselevõetav/seadistatav ja siinkohal eristume selgelt mitmel moel konkurentidest. Nimelt esiteks, sertifikaatide jaoks ei ole vaja kallimat virtuaalserveri teenuspaketti tellida - me pakume tuge juba kõige soodamast micro paketist. Teiseks, vaikimisi aktiveerime sertifikaadid kõigil majutatud domeenidel (ka alamdomeenid ja lisadomeenid), mis teeb kasutuselevõtu eriti mugavaks. Kolmandaks, sertifikaadi kasutuselevõtt ei eelda enam eraldi IP aadressi tellimist.

Tasuta ja automaatselt uuenev SSL sertifikaat kõigile!

Proovi järgi, ehk juba ka sinu lehekülg toimib üle krüpteeritud https ühenduse ja kui nii on, siis soovitaksime kogu liikluse sellele ümber suunata.

Tekkis küsimus? Võta ühendust support@virtuaal.com