image description

115 tasuta rakendust

17.06.2012 | 115 tasuta rakendust

115 tasuta rakendust Sinu koduleheküljele, ainult Virtuaal.com-s!

Eelinstalleeritud skriptid uuenesid versioonini 8, millega kaasneb mitu suurepärast uuendust.

20120607_1_icon_migrateMigreerimine
Võimaldab rakenduse kolimist otse mõnest teisest serverist (teise teenusepakkuja juurest) – kopeeritakse ümber nii vajalikud failid, kataloogid kui ka andmebaaside tabelid. Säästa aega ja vähenda kulusid!

20120607_2_icon_cloneKloonimine
Revolutsiooniline funktsioon, mis võimaldab juba installeeritud rakendusi dubleerida erinevasse asukohta. Kasuta kloonimist enne rakendusel olulise uuenduse teostamist või lihtsalt uute võimaluste või funktsioonide proovimiseks. Kasutusvõimalused on piiramatud!

20120607_3_icon_syncAutomaatne uuendamine
Oled väsinud oma rakendustele uuenduste paigaldamisest? Soovid kindel olla, et turvauuendused paigaldatakse nii kiiresti kui võimalik? Kui aktiveerid rakenduste automaatse uuendamise, uuendab süsteem soovitud rakenduse automaatselt nii pea, kui uus versioon saadaval on. Enne uuenduste teostamist varundadakse igaks juhuks eelnev seis ja kui uuendus mingil põhjusel ebaõnnestub, taastatakse see. Automaatset uuendamist on võimalik määrata nii ainult pisiuuendustele (sh turvauuendused) kui ka eraldi kõikide versioonide uuendustele.

20120607_4_icon_gearSeadistamine
Saad rakenduse administraatori kasutajatunnuse, parooli jms määrata juba rakenduse paigaldamisel. Kui peaksid unustama kasutajaandmed, saad neid alati eelinstalleeritud skriptide kaudu uuendada.

Eelinstalleeritud skriptid võimaldavad Virtuaal.com veebimajutuse klientidele juba täna paigaldada mõne hiireklikiga tervelt 115 skripti 1295 erinevas versioonis, vaata lähemalt!

Tekkis küsimus? Võta ühendust support@virtuaal.com