image description

Uued teenuspaketid

09.02.2010 | Uued teenuspaketid

Uued teenuspaketid

Meil on hea meel teatada, et oleme turule toonud kolm täiesti uut virtuaalserveri teenuspaketti!

Värsked teenuspaketid pakuvad uuenduslikult mitmete domeeninimede samaaegselt majutusvõimalust ühe paketi all ja ühe teenustasu eest. Juba soodsaim “Standard” pakett võimaldab majutada kokku tervelt viit erinevat domeeninime – see avardab oluliselt võimalusi nii kodulehekülgede majutamise, haldamise, internetiturunduse kui ka e-posti aadresside kasutamise osas.

Võrreldes varasemate teenuspakettidega on veelgi mitmekesistunud erinevad omadused ja lisandunud täiendavaid võimalusi. Võtsime kuulda klientide soove ja suurendasime nii andmeedastusmahtusid kui ka andmebaaside hulka – ja seda kordades! Teenuspakett “Äri”-ga kaasneb eraldi IP aadress (HTTPS võimalus), mis võimaldab jooksutada ID-kaardil põhinevaid rakendusi ja hallata turvalisi veebipoode. “Veebiehitaja” abil saab igaüks luua päris oma kodulehekülje.

Virtuaalserverite teenustasud on varasemast soodsamad ja algavad kõigest 59 kroonist kuus – nutikam on valida pikem arveldusperiood, kuna sellest sõltub hinnatase.

Samas oleme oluliselt alandanud domeenide registreerimistasusid – .ee’d on jätkuvalt tasuta (kuni 01.05.2010, vt alljärgnevat uudist), .eu domeenid 120 EEK ja .com 150 EEK (aasta kohta). Täiendavat informatsiooni domeeninimede kohta leiab siit. Domeene on võimalik tellida ka majutuseta!

Teenuspaketi vahetus on lihtne ja tasuta – muutmiseks võtke ühendust meie klienditoega kas telefoni või e-posti teel.

Uuenenud teenustega saate täpsemalt tutvuda siin.

20100209_virtuaal-234x60

Tekkis küsimus? Võta ühendust support@virtuaal.com