image description

Skriptide paigaldamine

05.05.2009 | Skriptide paigaldamine

Lisa oma koduleheküljele erinevaid kasulikke veebirakendusi kõigest mõne hiireklikiga!

Oleme taaskord välja tulnud innovatiivse lahendusega, mis aitab kodulehekülgede haldajatel lihtsustada lehekülje toimimist ja samas lisada sellele ka kasulikku funktsionaalsust. Nüüd saavad kõik Virtuaal.com-i virtuaalserverite kliendid kõigest mõne hiireklikiga installeerida üle viiekümne erineva veebirakenduse, sh sisuhaldussüsteemid, e-poed, foorumid, blogid, portaalid, pildigaleriid ja palju muud kasulikku.

Mõned näiteid populaarseimatest rakendustest: WordPress blogi, Magento e-pood, Gallery 2 pildigalerii, phpBB foorum, Joomla sisuhaldussüsteem, SugarCRM kliendihaldussüsteem, PHPlist uudiskirjade saatmine, osCommerce e-pood. Tervikliku nimekirja leiat siit.

Kõiki skripte hoitakse pidevalt uuendatuna ja juba installeeritud veebirakendusi saab mugavalt ja automaatselt uuendada lasta. Samas saab soovi korral kõike ka varundada, vältimaks olukordi, mil uuendamise käigus midagi valesti läheb, kuna eelneva seisukorra saab lihtsalt ja mugavalt taastada.

Lisaks, kui oled juba mõne eelinstalleerinud skriptide nimekirjas oleva rakenduse “käsitsi” installeerinud, saad selle importida ja edaspidi mugavalt hallata oma virtuaalserveri administreerimisliidese kaudu.

Tekkis küsimus? Võta ühendust support@virtuaal.com