image description

Tõhusaim viiruse- ja rämpspostitõrje

16.12.2006 | Tõhusaim viiruse- ja rämpspostitõrje

Virtuaal.com-s tõhusaim viiruse- ja rämpspostitõrje!

Kõikide Virtuaal.com-i virtuaalserveri teenuspakettidega on nüüdsest kasutusel veelgi tõhusam viiruse- ja rämpspostitõrje.

Kasutatav rakendus põhineb järgnevate tarkvarade koostoimel:
Exim, MailScanner, SpamAssassin, ClamAV, DCC ning Vipuls Razor

Tulemuseks on veelgi tõhusam spämmi- ja viiruskirjade avastamine, nende haldamine, eraldamine ning erinevate reaalajas toimivate spämmisaatjate nimekirjade (RBL) kasutamine.

Kõik Virtuaal.com-i kliendid saavad spämmi- ja viirusetõrje seadistusi konfigureerida ise läbi oma virtuaalserveri administreerimisliidese.

Tõhusaim viis rämpsposti ja viiruste vastu võitlemisel – Virtuaal.com-i rakendatud tarkvara avastab, märgistab ja tegutseb vastavalt kasutajate seadistusele – üle 95% pahaloomulikku või tahtmatut sisu omavatest kirjadest saab automaatselt avastatud!

Terviklik lahendus spämmi- ja viiruskirjade vastu!

Statistika:
Virtuaal.com-i virtuaalserverid võtavad ühe kuu jooksul vastu üle miljoni e-maili, millest 65-70% on spämmkirjad ja 1-2% sisaldavad viiruseid.

Virtuaal.com-i virtuaalserveri teenuspakettide hinnad algavad kõigest 75 kroonist kuus või 750 kroonist aastas (s.o. ca 63 krooni kuu kohta). Paketid sisaldavad nii kodulehekülje majutust, e-posti aadresse kui ka palju muud – vaata lähemalt.

20061216_1_mailscanner

Tekkis küsimus? Võta ühendust support@virtuaal.com